ඩොලී පාර්ටන් රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් හි සිටීමට සුදුසු වන්නේ ඇයි (ඇය එසේ නොසිතුවද)

සඳුදා, ඩොලි පාර්ටන් අලංකාර ලෙස ඇයගේ නාමයෝජනා පත්‍රයෙන් ඉවත් විය රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් වෙත ඇතුළත් කිරීමට, ඇය “එම අයිතිය උපයාගත්” බවක් ඇයට දැනෙන්නේ නැත.

නව දැන්වීම් පුවරුවේ පොප් සාප්පුව Podcast, Katie & Keith ඩොලිගේ තීරණයේ සියලු කෝණ සාකච්ඡා කරමින් සිටිති. ඇය රොක් ශාලාවේ සිටීමට සුදුසුද? රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් “රොක් ඇන්ඩ් රෝල්” කලාකරුවන්ගෙන් ඔබ්බට විකාශනය වී තිබේද? ඇත්ත වශයෙන්ම, ඩොලී ඇය සිටින ඕනෑම හෝල් ඔෆ් ෆේම් වලට ඇතුළත් නොවිය යුතුද?

පහත පොඩ්කාස්ට් පිළිබඳ අපගේ සම්පූර්ණ සාකච්ඡාවට සවන් දෙන්න:

ප්‍රදර්ශනයේදී, “Heat Waves” එහි දෙවන සතිය ලොග් වන බැවින්, Spice Girls වෙතින් Billboard Hot 100 හි තනි එකක් සමඟ සති කිහිපයක් අංක 1 හි ගත කළ පළමු බ්‍රිතාන්‍ය කණ්ඩායම Glass Animals වන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ ප්‍රස්ථාර ප්‍රවෘත්ති අපට ලැබී ඇත. ලැයිස්තුවේ ඉහළින්. තවද, Dua Lipa Hot 100 හි ඉතිහාසගත කරයි, ඇයගේ දිගුකාලීන පහර “Levitating” කාන්තාවක් විසින් ප්‍රස්ථාරයේ වැඩිම සති ගණනක් සඳහා වූ වාර්තාව බිඳ දමයි. මේ අතර, Megan Thee Stallion සමඟින් ඇයගේ නව ගීතය, “Sweetest Pie”, එය Pop Airplay ඇතුළුව, විවිධ ප්‍රමාණයන්ගෙන් පැමිණෙන බැවින්, ප්‍රස්ථාරවලින් ඉවත්ව යයි.

එම දැන්වීම් පුවරුව පොප් සාප්පු පොඩ්කාස්ට් උත්පතන සියලු දේ සඳහා ඔබේ එක-නැවතුම් සාප්පුව වේ දැන්වීම් පුවරුවගේ සතිපතා ප්‍රස්ථාර. ඔබට සෑම විටම නවතම පොප් පුවත්, විනෝද ප්‍රස්ථාර සංඛ්‍යාලේඛන සහ කථා, නව සංගීතය, සහ පොප් ලෝකයේ සංගීත තරු සහ පුද්ගලයින් සමඟ ආගන්තුක සම්මුඛ සාකච්ඡා පිළිබඳ සජීවී සාකච්ඡාවක් මත ගණන් ගත හැකිය. සාමාන්‍ය පොප් රසිකයින්ට සහ ප්‍රස්ථාර නරක අයට ඇසෙනු ඇත දැන්වීම් පුවරුවගේ නියෝජ්‍ය සංස්කාරක, ඩිජිටල්, Katie Atkinson සහ Billboard charts හි ජ්‍යෙෂ්ඨ අධ්‍යක්ෂ Keith Caulfield සෑම සතියකම පොඩ්කාස්ට් මත, එය Billboard.com හි ප්‍රවාහය කළ හැකිය ඇපල් වල බාගත කර ඇත පොඩ්කාස්ට් හෝ ඔබේ ප්‍රියතම පොඩ්කාස්ට් සපයන්නා. (සංදර්ශනයේ පෙර සංස්කරණයට සවන් දීමට මෙතැන ක්ලික් කරන්න Billboard.com හි.)

Next Post

සහකරු ඇලෙව් අයිඩින් හි ටැටූ කලාකරුවෙකු ලෙස හැල්සිගේ ආකර්ෂණීය පළමු උත්සාහය ඔබ දැක ගත යුතුය.

Tue Mar 15 , 2022
හැල්සි ඔවුන්ගේ තරමක් ආකර්ෂණීය බව පෙන්වීමට සඳුදා සමාජ මාධ්‍ය වෙත ගෙන ගියේය පච්චය සහකරු මත කුසලතා ඇලෙව් අයිඩින්. “@zoneaydin මගෙන් පච්චයක් සඳහා වාඩි වීමට තරම් නිර්භීත විය,” පොප් ගායකයා “මීන සමය” ප්‍රකාශ කරමින් සිනාසෙන ඉමොජියකින් ලිවීය. නැවුම් තීන්ත තිර රචකයාගේ පපුව ඔහුගේ උරහිසට සම්බන්ධ වන දිගු ගලා යන වලිගයක් සහිත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.