දුම්රිය ගාස්තුව වැඩිකරනවාට ස්ථානාධිපති සංගමය විරුද්ධයි

දුම්රිය ප්‍රවේශපත් ගාස්තුව ඉහළ දැමීමේ යෝජනාවට ශ්‍රී ලංකා දුම්රිය ස්ථානාධිපති සංගමය විරුද්ධ යැයි එම සංගමයේ ප්‍රධාන ලේකම් කසුන් චාමර ජයසේකර මහතා පැවසීය.

Next Post

Dolly Parton's 'Run, Rose, Run' Blooms Top Country Albums Chart's Top 10

Tue Mar 15 , 2022
ඩොලි පාර්ටන් ඇයගේ 47 වැනි ඉහළම 10 වෙත ළඟා වේ දැන්වීම් පුවරුවගේ ඉහළම රට ඇල්බම ප්‍රස්ථාරය (මාර්තු 19 දිනැති), ඇයගේ නව LP ලෙස දුවන්න, රෝස, දුවන්න අංක 3 හි පියාසර කරයි. MRC දත්ත වලට අනුව, මාර්තු 4 නිකුත් කරන ලද, කට්ටලය සමාන ඇල්බම ඒකක 17,000 කින් ආරම්භ වන අතර, ඇල්බම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.