නෝර්මානි තවමත් ‘වඩාත්ම අවදානමට ලක්විය හැකි’ තනිකඩව සමච්චලයට ලක් කිරීමට සියල්ල ඉදිරිපත් කරයි

අලුත්ම පැත්තක් දැකීමට සූදානම් වන්න නෝර්මානි. 25-හැවිරිදි ගායිකාව සඳුදා (මාර්තු 14) ඉන්ස්ටග්‍රෑම් සටහනක් විවෘත කළේ ඇගේ එළඹෙන “ෆෙයාර්” ගීතය පිළිබඳ මෙම සිකුරාදා එළිදැක්වීමට නියමිත අතර, ගීතය ඇයගේ “වඩාත්ම අවදානමට ලක්විය හැකි මොහොතක” ඇයව අල්ලා ගන්නා බව පවසමින්.

“මෙම වාර්තාව බෙදාගැනීම මා අපහසුතාවයට පත් කරයි, මන්ද ඔබ මා කිසි දිනෙක මෙම ආලෝකයේ දී දැක නැති නිසා” ඇය ලිවීය. “ඔබ මා ගැන වැඩි යමක් නොදන්නා බව ඔබට හැඟිය හැකි බව නිසැකවම දනී, නමුත් එය මට ආරක්ෂාවක් දැනෙන්නේ එය නිසා පමණි.”

“ඇත්තටම මට මෙතනට යන්න දෙන්න කියලා බල කරනවා,” ඇය තවදුරටත් කියා සිටියාය. “මෙය මට ඉතා විශාල වන අතර මෙම කලා කෘතිය අනුනාද වනු ඇතැයි බලාපොරොත්තු වෙමු. ආදරය ලස්සනයි ඒත් හරිම භයානකයි.”

පළ කිරීමට දින දෙකකට පෙර, නෝර්මානි “ෆෙයාර්” හි කුඩා කොටසක් ට්වීට් කර ඇති අතර එමඟින් නව ගීතය අඳුරු, සාගර සංගීත භාණ්ඩ සමඟ හෘදයාබාධ, පශ්චාත් බිඳී යාමේ පද රචනා ඇතුළත් වන බව හෙළි කළේය – සමහරක් ඇය ඇගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් කතාවේ පළ කළාය. “ඔබ ඉදිරියට ගිය එක සාධාරණද?” ඔවුන් කියවනවා. “මක්නිසාද මම දිවුරන්නේ මා එසේ නොකළ බවයි. හදවත් මැදින් කඩා වැටුණේ නැහැ, එය සිදු වූයේ කෙසේදැයි මට කියන්න. ”

ඇගේ සංගීතයේ සැබෑ සහ අමු වීම නෝමානිට නව වික්‍රමාන්විතයක් වුවද, ඇය වේගයෙන් ගමන් කර ඇත. පොප් ඇයගේ සිට ධාවන පථ අගුලු දමා ඇත පස්වන සුසංයෝගය දින – ඇය රසිකයින්ට සහතික වූ දෙයක් ඉවතට නොයන බව. ඇය මෑත කාලීන සටහන අවසන් කළේ ඇයගේ නව යුගයේ “Motivation” සහ Cardi B-සහාය වූ “Wild Side” (Billboard Hot 100 හි ඉහළම 40 ගීත දෙකම) වැනි පෙර නිකුතුවලට සමාන අත්සන නැටුම්-සූදානම් ගීත ඇතුළත් වන බවට පොරොන්දුවක් ද සමගිනි. “මම ඔයාට ආදරෙයි හඳට සහ පසුපසට” ඇය ලිවීය. “ඔහ්හ්හ් සහ මාව විශ්වාස කරන්න උච්චතම අවස්ථාව එනවා.”

“ආගන්තුකයෙකු සමඟ නර්තනය” ගායිකාව මීට පෙර කතා කර ඇත්තේ විවෘත කිරීම ඇයට කෙතරම් දුෂ්කර ද යන්න ගැන ය Ellen Degeneres සංදර්ශනය පසුගිය වසරේ දෙසැම්බර් මාසයේදී ඇයගේ තනි වෘත්තිය ආරම්භ කිරීම ගැන කතා කිරීමට. “ගැහැණු කණ්ඩායමක සිටීමෙන් මම සෑම විටම ඉතා ආරක්ෂිතයි,” ඇය ආගන්තුක සත්කාරකයට පැවසුවාය සියරා ඇයගේ කාලය ගැන X සාධකය2018 දී දින නියමයක් නොමැතිව විරාමයක් පැවති Fifth Harmony නම් ගැහැණු සංගීත කණ්ඩායම නිර්මාණය කරන ලදී.

“මට පුංචි කාලේ මගේ අම්මා මතක් වෙනවා, එයා මෙහෙමයි, ‘ඇයි ඔයාට මේ තරම් නරක ගෑණු ළමයි කණ්ඩායමක ඉන්න ඕනේ? ඉතින් ඔයාට හැංගෙන්න පුළුවන්ද?’ ඒ වගේම මම හිතන්නේ එය බොහෝ දුරට පිළිතුර විය. ඔබ ඔබේ දරුවා ලෝකයට දෙන විට – එනම්, ඔබ දන්නවා, අපගේ සංගීතය – එය මගේ ගැඹුරුම කොටසයි,” ඇය මේ ගිම්හානයේ කවදා හෝ බලාපොරොත්තු වන ඇගේ ඉදිරි මංගල ඇල්බමය ගැන පැවසුවාය. “ඔබ මිනිසුන්ට එය වෙන් කර ඒ පිළිබඳව මතයක් දැරීමට අවස්ථාව ලබා දෙයි.”

“Fair” ගැන නෝර්මානිගේ සම්පූර්ණ සටහන පහතින් බලන්න.

Next Post

Amazon Music හි 'For Love & Country' කළු ජාතික කලාකරුවන් රට සංගීතය වෙනස් කිරීම ඉස්මතු කරයි

Tue Mar 15 , 2022
“රට සංගීතය තමයි මගේ ජීවිතය, ඒක තමයි හැම දෙයක්ම,” ගායක ගායිකාවක් පවසයි රෙයිනා රොබට්ස් ඉදිරියට එන Amazon Music වාර්තා චිත්‍රපටයේ පූර්ව ප්‍රචාරක පටයේ ආදරය සහ රට වෙනුවෙන්, එය අප්‍රේල් 7 තිරගත වේ. “මිනිසුන් මගෙන් අහනවා ඇයි මම රට සංගීතය තෝරා ගත්තේ? ගැමි සංගීතය මාව තෝරා ගත්තා.” ඉදිරියට එන වාර්තා චිත්‍රපටය, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.