ප්‍රදේශ කිහිපයක සවස 2 න් පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැක

සබරගමුව සහ දකුණු පළාත්වලත් කළුතර දිස්ත්‍රික්කයේත් තැනින් තැන සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

අද ලග්න 4කට සුබයි

Tue Mar 15 , 2022
2022 මාර්තු මස 15 වැනි අගහරුවාදා රාහු කාලය දිවා 03.20 සිට 04.51 දක්වා රාත්‍රී 03.18 සිට 04.48 දක්වා ශුභ දිසාව- බස්නාහිර, මරු සිටින දිසාව- වයඹ මේෂ වියදම් අධිකයි එතරම් යහපත් දිනයක් නොවේ. අධික වියදම් ඇති කරයි. අන් අයගේ කටයුතු නිසා නිතර බියෙන් ජීවත් වීමට සිදුවේ. දරුවන් නිසා සිත් තැවුල් ඇති […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.