මුහුදට යන කුණු ගැන කෝප් කමිටුවේ නොසතුට

කොළඹ දිස්ත්‍රික්කයේ මෝදර හා වැල්ලවත්ත ස්ථානවලින් සාගරයට විශාල වශයෙන් අපද්‍රව්‍ය බැහැර කිරීම පිළිබඳව කෝප් කමිටුවේ දැඩි අවධානය යොමුවී ඇත.

Next Post

අංශ කිහිපයක ආයෝජනය කරන්නැයි ජනපති සෞදි අරාබියට ආරාධනා කරයි

Tue Mar 15 , 2022
ක්ෂේත්‍ර කිහිපයක සෘජු ආයෝජන සඳහා සෞදි අරාබියට ආරාධනා කරන බව ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා සෞදි අරාබි විදේශ අමාත්‍ය ෆයිසාල් බින් ෆර්හාන් අල් සවුද් මහතාට දැනුම් දුන්නේය. ජනාධිපතිවරයා මේ අදහස් පළ කළේ සෞදි අරාබියේ විදේශ කටයුතු අමාත්‍යවරයා සමඟ අද (14) පෙරවරුවේ ජනාධිපති කාර්යාලයේ පැවති හමුවකදීය. ජනාධිපතිවරයා පෙන්වා දුන්නේය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.