මෙම $18 Tan Boosting Serum Gabby Barrett හට ඇගේ රතු පලස දීප්තිය ලබා දුන්නේය

Gabby Barrett මාර්තු 7 වන දින 2022 ACM සම්මාන උළෙලේදී ලෝකඩ සහ දිදුලන ලද අතර, ඇයගේ රන්වන් පෙනුමේ රහස ඉතා දැරිය හැකි මිලකට ලබා ගත හැකිය.

බැරට්ගේ පෙනුම පිටුපස සිටින කලාකරු MUA ටරින් ෆෙල්ඩ්මන් හෙළි කළේ විශ්මයජනක දීප්තිය පැමිණි බවයි. ශාන්ත මොරිස් උසස් Pro Formula Tan Boosting Facial Serum – එය සිල්ලර වෙළඳාම ඩොලර් 18 කට පමණි. සෙරුමය මිලදී ගැනීමට තිබේ උල්ටා$35 ට වැඩි ඇණවුම් සමඟ නොමිලේ සම්මත නැව්ගත කිරීම ලබා දෙයි.

මිලදී ගන්න: ශාන්ත මොරිස් ටැන් බූස්ටිං ෆේෂල් සීරම් $18

ඔබ පාලනය කරන දිලිසෙන මුහුණේ ටැන් එකක් සඳහා සම් පදම් කිරීමේ බිංදු සැලෝන් වෘත්තීය ක්‍රියාකාරී අමුද්‍රව්‍ය සමඟ සකස් කර ඇත. බිංදු වලට අමතරව, Feldman විසින් ACM සම-ධාරකයාගේ ස්වභාවික පෙනුමක් ඇති ටැන් නිර්මාණය කිරීම සඳහා St. Moriz මුහුණු සහ ශරීර නිෂ්පාදනවල සම්පූර්ණ පරාසයක් භාවිතා කරන ලදී. උසස් වර්ණ නිවැරදි කිරීමේ මූස් ($19.99) සහ රේඩියන්ට් ග්ලෝ ෆේස් ටැනින් මීදුම ($17.99).

බැරට් 2022 ACM සම්මාන සමඟින් සත්කාරකත්වය දැක්වීය ඩොලි පාර්ටන් හා ජිමී ඇලන්සහ වසරේ කාන්තා කලාකරුවා සඳහා ද නම් කරන ලදී.

2021 දී බැරට් ඇගේ දෙවන ස්ථානය දිනා ගත්තාය දැන්වීම් පුවරුව “The Good Ones” සති කිහිපයක ජනප්‍රියත්වය සමඟ රට ගුවන් තොටුපළ අංක 1 ඇය ඇගේ පළමු ඇල්බමයේ ඩිලක්ස් සංස්කරණය ද නිකුත් කළාය. රන් ආකරය. මීට අමතරව, බැරට් සහ සැමියා, කේඩ් ෆෝනර්, 2021 ජනවාරි මාසයේදී ඔවුන්ගේ පළමු දරුවා වන බෙයිලා මැයිව පිළිගත්තා. ගෞරව කළා 2022 දී දැන්වීම් පුවරුව Women in Music Awards, එහිදී ඇය Honda විසින් පිරිනමන Rising Star සම්මානය ලබා ගත්තාය.

“මම හැදී වැඩුණේ මේ විශාල සිහිනය සමඟින්, එය නිසැකවම පහසු නොවීය,” ඇය සිය සම්මානය පිළිගනිමින් පැවසුවාය. “මම ධනවත් පසුබිමකින් පැමිණි කෙනෙක් නොවේ. බොහෝ අය මාව සැක කළා, ළමයින්, වැඩිහිටියන්, පාසල් ගුරුවරුන් … මට බොහෝ ‘නෑ’ ඇහුණා, මම තට්ටු කළ සෑම දොරක්ම දිගු වේලාවක් වසා ඇති බවක් පෙනෙන්නට තිබුණි. නමුත්, දෙවියන් වහන්සේගේ කරුණාවෙන් මම අද මෙහි සිටිමි, මම දිගටම වෙහෙස මහන්සි වී වැඩ කරමි. ඔබේ වයස කුමක් වුවත් ලොකු සිහින දකින සියලු දෙනාට මම මෙය කැප කරමි. ඔබට පැහැදිලි මාර්ගයක් නොපෙනෙන අතර අනෙක් අය ඔබව බිම හෙළීමට උත්සාහ කරනු ඇත, නිසැකවම. සමහර දිනවල ඔබට සම්පූර්ණයෙන්ම අත්හැරීමට සහ පරම පරාජයක් දැනීමට අවශ්‍ය වනු ඇත, නමුත් ඔබව ඉදිරියට ගෙන යාම සඳහා ඔබ මඟ දිගේ දුවන ඕනෑම සෘණාත්මක අදහස් සහ තත්වයන් ඉන්ධන ලෙස භාවිතා කිරීමට උත්සාහ කරන්න. … ඔබට ඇත්තටම එම විශාල සිහින සාක්ෂාත් කරගත හැකිය.

Next Post

‘Phoenix Rising’ Doc Offers Harrowing Look at Evan Rachel Wood Abuse Allegations Against Marilyn Manson

Tue Mar 15 , 2022
[Trigger warning: this article contains descriptions of domestic violence, as well as sexual and physical abuse.] Sometimes the film you set out to make is not the one you end up with. That’s the case with director Amy Berg’s intense two-part HBO documentary Phoenix Rising. The veteran filmmaker originally set […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.