රිහානා ගර්භණී සම රැකවරණ දින චර්යාව බෙදා ගනී: ඇයට තිබිය යුතු රූපලාවන්‍ය නිෂ්පාදන මිලදී ගත යුතු ස්ථානය

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

රිහානා වගේ දිලිසෙන්න ඕනද? 34 හැවිරිදි පුද්ගලයාගෙන් සම රැකවරණ උපදෙස් ලබා ගැනීමට ඔබ ගැබ්ගෙන සිටිය යුතු නැත Fenty බියුටි mogul, ගර්භණී සම ඇගේ සම වෙනස් කර ඇති ආකාරය ගැන විවෘත කළ අතර මෑත සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ඇයගේ තිබිය යුතු නිෂ්පාදන කිහිපයක් බෙදා ගත්තේය.

“මම අනිවාර්යයෙන්ම මගේ සමේ ඇති තෙතමනය ප්‍රමාණය කෙරෙහි වැඩි අවධානයක් යොමු කර ඇත්තෙමි. ගර්භණී සමයේදී ඔබේ සම බොහෝ වෙනස්කම් වලට භාජනය වන අතර, මගේ සම වැගිරීමට පටන් ගන්නා වියළි කාලගුණයක් ඇති අතර, මට අධික ලෙස මොයිස්චරයිසින් කිරීමට සිදුවේ. ඉතින්, මගේ සම හිරු එළියෙන් සහ පරිසරයෙන් ආරක්ෂා කිරීම විශාලයි, ”ඇය පැහැදිලි කළාය කඩිමුඩියේ.

රිහානා ඇගේ සම තෙතමනය කිරීමට හැරෙන්නේ කොතැනටද? ඇත්ත වශයෙන්ම ෆෙන්ටි. “ක්ෂණික යළි පිහිටුවීමමගේ [Fenty Skin] නයිට් ක්‍රීම් එක ලොකු එකක්, විශේෂයෙන්ම මට අධික වියළි දින පවතින විට,” ඇය තවදුරටත් පැවසුවාය. “එය මගේ සම පුනර්ජීවනය කිරීමට මට උපකාර කර ඇත. තවද, බටර් බිංදු – මට එය ප්‍රමාණවත් ලෙස පැවසිය නොහැක, මන්ද එය දෙවියන්ගේ අවංක සත්‍යය, මම ඒ සමඟ කම්මැලි වෙමි. මම එහි බොහෝ භාජන හරහා යනවා. වෙන මොනවා ද? මම හයිඩ්‍රේට් කරනවා පොල් වතුර මගේ ශරීරය සජලනය කර තබා ගැනීමට සෑම දෙයක්ම ඉතා ඉහළ තෙතමනයක් තිබිය යුතුය. ඒක මට ලොකු දෙයක් වුණා.”

ප්‍රකෝටිපතියා “මාතෘ” ඇඳුම කෙබඳුද යන්න නැවත අර්ථ දැක්වීම ගැන ද කතා කළේය (ක්ලික් කරන්න මෙතන රිහ් රිහ්ගේ ගැබ් ගැනීම අඩුවෙන් පෙනෙන පෙනුම හෙළිදරව් කරන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ උපදෙස් සඳහා) සංදර්ශන-නතරවන, බඩ පුරවන ඇඳුම් සමඟ. සුපිරි තරුව මස මුලදී පැරිස් විලාසිතා සතියේදී විචිත්‍රවත් වූ අතර ලෝහමය ක්‍රොප් ටොප් එකකින් විස්මයට පත් විය. දිලිසෙන මැක්සි සායක් Fenty Beauty දියත් කිරීමේදී Ulta බියුටි සෙනසුරාදා (මාර්තු 12) ලොස් ඇන්ජලීස්හිදී.

දිදුලන, සජලනය වූ සමක් සඳහා අත්‍යවශ්‍යයෙන්ම තිබිය යුතු Rihanna ගේ හොඳම රූපලාවන්‍ය 3 මිලදී ගැනීමට කියවන්න.

Fenty Skin Butta Drop විප්ඩ් ඔයිල් බොඩි ක්‍රීම්

Fenty Butta Drop යනු සියල්ලෙන් එක හයිඩ්‍රේෂන් ප්‍රභවයකි. මෙම ප්‍රණීත ලෙස කසයෙන් තළන ලද තෙල් බොඩි ක්‍රීම් නිවර්තන තෙල්, බටර් සහ කල්පවත්නා සජලනය සඳහා නිස්සාරණ වලින් පිරී ඇත – ඔබේ සම ඇලෙන සුළු නොවී.

මිලදී ගන්න: FentyBeauty.com හි $42.

Fenty Skin Instant Reset Brightening Overnight Recovery Night Cream

ක්ෂණිකව සජලනය කිරීමට සහ සිහින් රේඛා වල පෙනුම අඩු කිරීමට නිර්මාණය කර ඇති පොහොසත් ජෙල්-ක්‍රීම් මොයිස්චරයිසර්, Instant Reset Night Cream Kahlaria Melon oil, niacinamide, hyaluronic අම්ල සහ කෝමාරිකා, ජපන් මුද්දරප්පලම් ගස, ඕස්ට්‍රේලියානු ලෙමන් මර්ට්ල්, baobab, පතොක් මල් සහ කොළ වලින් සාදා ඇත. තේ.

මිලදී ගන්න: FentyBeauty.com හි $42.

Vita Coco පොල් වතුර

එය ප්‍රවණතාවක් පමණක් නොවේ, පොල් වතුර ප්‍රතිලාභ කිහිපයක් ලබා දෙයි – ප්‍රධාන වන්නේ සජලනය වීමයි. පොල් වතුර විද්‍යුත් විච්ඡේදක සහ පෝෂ්‍ය පදාර්ථවල ස්වභාවික ප්‍රභවයක් වන අතර එය නිරෝගී, දිදුලන සමක් ප්‍රවර්ධනය කිරීමට ප්‍රසිද්ධ වී ඇති අතර එය පොටෑසියම් සහ අඩු සීනි ප්‍රමාණයක් අඩංගු වේ.

මිලදී ගන්න: Amazon.com හි $2.79.

Next Post

Saweetie ශූරයාගේ ගෝලීය සංස්කෘතික උපදේශක ලෙස නම් කරන ලදී: 'මගේ ක්‍රීඩා-අයිසි ගැහැණු ළමයින්ට සවිබල ගැන්වීමට උපකාර කිරීම ගැන මට ආඩම්බර විය නොහැක'

Tue Mar 15 , 2022
විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය. Saweetie අලුත් ගිවිසුමකට අත්සන් කළා. එම “සමීපයි” රැප් ගායකයා, ලැබුණු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.