රුපියල්. අතුරුදහන් වූවන්ගේ පවුල් සඳහා එක් වරක් දීමනාවක් රුපියල් 100,000 කි

රුපියල් 1000 ක එක් වරක් දීමනාවක් ලබාදීමට අමාත්‍ය මණ්ඩල අනුමැතිය හිමිව තිබේ. 100,000 අතුරුදන් වූවකුගේ ළඟම ඥාතීන් වෙනුවෙන්. තව..

Next Post

ජනතාව දුක්විදින්නේ නිරායාසයෙන් ඇති වුණු අර්බුදයකින් නොවෙයි

Tue Mar 15 , 2022
ගම්මන්පිලගෙන් විශේෂ හෙළිදරව්වක් ජනතාව පොලිසියේ දුක් විඳීමට නිරායාසයෙන් ඇති වූ වුණු අර්බුදයකින් නොව වැරදි තීරණ නිසා ඇති වූ අර්බුදයක් නිසා යැයි හිටපු අමාත්‍ය උදය ගම්මන්පිල මහතා පවසයි. හිටපු අමාත්‍යවරයා සිය ට්විටර් ගිණුමේ සටහනක් තබමින් මේ බව සඳහන් කර ඇත. 2021 වසරේ ශ්‍රී ලංකාව ඉන්ධන සඳහා ඩොලර් බිලියන 20.6ක් වැය කළ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.