රෙක්ස් ඔරේන්ජ් ප්‍රාන්තය ‘කවුද සැලකිලිමත්’ සමඟ මධ්‍ය සතියේ එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාරයෙන් ප්‍රමුඛ වේ

කව්ද ගනන් ගන්නේ? බ්‍රිතාන්‍යයන් පැහැදිලිවම එසේ කරයි. රෙක්ස් ඔරේන්ජ් ප්‍රාන්තය සමඟ පළමු එක්සත් රාජධානියේ අංක 1 සඳහා ගමන් කරයි කව්ද ගනන් ගන්නේඉංග්‍රීසි පනතේ සිව්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය.

කව්ද ගනන් ගන්නේ (කොලොම්බියාව හරහා) පාලනය කරයි නිල ප්‍රස්ථාර යාවත්කාලීන කිරීමසහ 23-හැවිරිදි හැම්ප්ෂයර් ගායකයෙකු සහ බහු-වද්‍ය වාදකයෙකු සඳහා වෘත්තීය-හොඳම ස්ථානයක් ස්ථාපිත කළ යුතුය.

කලින් කව්ද ගනන් ගන්නේගායකයාට (සැබෑ නම Alexander James O’Connor) ඔහුගේ පෙර LP, 2019 සමඟින් අංක 5 හි හොඳම ප්‍රස්ථාරයක් තිබුණි. පොනිප්රධාන ලේබලයක් සහිත ඔහුගේ පළමු.

Rex Orange County යනු නිර්මාපකයාගේ ග්‍රැමී-නම් කරන ලද ඇල්බමය වන ටයිලර් වෙත ආගන්තුක වූ 2017 සිට alt/indie දර්ශනයේ නැරඹිය යුතු නමකි. මල් කොල්ලා සහ බෙනී සිංස් සමඟින් ඔහුගේම “Loving Is Easy” ගීතය සමඟින් බිඳී ගියේය. ඔහු BBC හි Sound of 2018 මත විමසුමේ අනුශූරතාවය අවසන් කිරීමට ගියේය.

ඔහුගේ නවතම උත්සාහය වූයේ ඒ ඇම්ස්ටර්ඩෑම් වෙත ස්වයංසිද්ධ සංචාරයසහ Sings සමඟ දින 10 කින් සම්පූර්ණ කරන ලදී.

කව්ද ගනන් ගන්නේ ස්වීඩන් බර ලෝහ සමූහයට වඩා නව UK Top 5ක් ඉදිරියෙන් සිටී අවතාරයකාගේ පස්වන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය IMPERA (ලෝමා විස්ටා) අංක 2 ට හිස නමයි.

කැනේඩියානු පාෂාණ ප්‍රවීණයෙක් බ්රයන් ඇඩම්ස් සමඟ midweek ප්‍රස්ථාරයේ අංක 3 න් ආරම්භ වේ ඉතින් සතුටුයි රිදෙනවා (BMG), ඔහුගේ පහළොස්වන චිත්‍රාගාරය LP. එය එහි වේගය තබා ගන්නේ නම්, ඉතින් සතුටුයි ඇඩම්ස්ගේ 11 වැනි එක්සත් රාජධානියේ හොඳම 10 ශූරතාව වනු ඇත.

ස්කොට්ලන්ත විකල්ප පාෂාණ ඇඳුම ෆ්රාන්ස් ෆර්ඩිනන්ඩ් ප්‍රස්ථාර පිපිරුමේ සිව්වන ස්ථානය ඔවුන්ගේ වෘත්තීය අතීතාවර්ජනය සමඟින් අල්ලා ගන්න, හිසට පහර (ඩොමිනෝ පටිගත කිරීම්). එය එහි බිම රඳවා ගන්නේ නම්, පහරවල් සංගීත කණ්ඩායමට ඔවුන්ගේ හයවන එක්සත් රාජධානියේ හොඳම 10 ඇල්බමය සහ, 2009 සිට ඔවුන්ගේ හොඳම ස්ථානය ලබා දෙනු ඇත. අද රෑ අංක 5 පහර.

ඉහළම 5 සම්පූර්ණ කිරීම වේ ෂයර්ස්ඔවුන්ගේ පස්වන චිත්‍රාගාර උත්සාහය සමඟ 10 අවුරුදු සැලැස්ම (BMG).

මධ්‍ය සති ගණනේ තවත් පහළට, Liverpool Rockers The Mysterines’ දුන්න අංක 6 සමඟින් දඟලනවා (ප්රබන්ධ); එලා හෙන්ඩර්සන්ගේ දෙවන වසර කට්ටලය මම නොකියපු හැමදේම (අත්ලාන්තික්) අංක 7 හි ඇත; ලන්ඩනයේ උපත ලද, මෙල්බර්න් හි හැදී වැඩුණු ගායක තෝමස් හෙඩන්ට ඔහුගේ මංගල දර්ශනය සමඟින් අංක 10 වැනි ස්ථානය ලබා ගත හැකිය. වික්ටෝරියා EP (Warner Records), අංක 9 හි නව; එක්සත් ජනපද හිප්-හොප් කලාකරුවෙක් ලිල් ඩර්ක් සමඟ අංක 10 න් ආරම්භ වේ 7220 (ශබ්ද අමාත්යාංශය); වත්මන් අංක 1 වන විට, ස්ටීරියෝෆොනික්ස්ඕච්යා (ස්ටයිලස්) ඉහළම 10 දෙනාගෙන් ඉවතට ඇද වැටේ. ඕච්යා ස්ලිප් 1-11.

නිල එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාරය දේශීය වේලාවෙන් සිකුරාදා අවසානයේ ඉදිරිපත් කෙරේ.

Next Post

අද කාලගුණය

Tue Mar 15 , 2022
බස්නාහිර සහ දකුණු පළාත්වලත්, කාළුතර දිස්ත්‍රික්කයේත් අද (15) සවස 2.00 න් පසු තැනින් තැන වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇතිවන බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.