සහකරු ඇලෙව් අයිඩින් හි ටැටූ කලාකරුවෙකු ලෙස හැල්සිගේ ආකර්ෂණීය පළමු උත්සාහය ඔබ දැක ගත යුතුය.

හැල්සි ඔවුන්ගේ තරමක් ආකර්ෂණීය බව පෙන්වීමට සඳුදා සමාජ මාධ්‍ය වෙත ගෙන ගියේය පච්චය සහකරු මත කුසලතා ඇලෙව් අයිඩින්.

“@zoneaydin මගෙන් පච්චයක් සඳහා වාඩි වීමට තරම් නිර්භීත විය,” පොප් ගායකයා “මීන සමය” ප්‍රකාශ කරමින් සිනාසෙන ඉමොජියකින් ලිවීය. නැවුම් තීන්ත තිර රචකයාගේ පපුව ඔහුගේ උරහිසට සම්බන්ධ වන දිගු ගලා යන වලිගයක් සහිත කළු කොයි මාළුවෙකු නිරූපණය කරයි.

ඔහුගේ පැත්තෙන්, අයිඩින් ඔහුගේම ඉන්ස්ටග්‍රෑම් සංග්‍රහයේ කළු-සුදු සැණෙකින් කලා කෘති පෙන්වමින්, “@iamhalsey ගේ පළමු පච්චය සඳහා වාඩි විය, සහ වාව්!”

මීන රාශියට අදාළ පච්චය වෙනත් ආකාරයකින් ඇෂ්ලි ෆ්‍රැන්ගිපේන් අතින් පච්ච තුවක්කුවක් අතැතිව ප්‍රථම වරට හැඳින්වූ කලාකරුවා විය හැකි අතර, ඔවුන් සහ ඔවුන්ගේ දිගුකාලීන ආදරය ද පච්චයක් මත තම පාදවල “SEEDS” තීන්ත ආලේප කර ගනිමින් ඒවාට ගැලපෙන පච්ච කොටා ගැනීම ද සිදු වේ. කැලිෆෝනියාවේ යුකා නිම්නයේ පිහිටි ශාලාව 2020 ජුනි මාසයේදී.

මාස 8ක් වයසැති Ender Ridley Aydin ගේ දෙමාපියන් ඔවුන්ගේ සම්බන්ධය ගැන කුප්‍රකට ලෙස පුද්ගලිකව කටයුතු කරයි, නමුත් හදිසි පච්ච කෙටීමේ සැසිය හැල්සිට පැය කිහිපයකට පසුව සිදු විය. බෙදාගත්තා ඇයගේ සහකරු සමඟ ඡායා රූපගත කිරීමක් තිරයෙන් පිටුපස බැලීමකි. පින්තූරයේ, ගායකයා ඇඳක් මත පෙනී සිටින අතර අයිඩින් කැමරාව පිටුපස සිටගෙන සිටියි. “ජීවිත පාඩම්: 1. ඔබේ හිස වලාකුළක තබා ගන්න. 2. චිත්‍රපටයේ හොඳ දේවල් තබා ගන්න. ”හැල්සි සටහනට ශීර්ෂ පාඨය දැක්වීය.

පෙබරවාරි මාසයේදී, හැල්සි සම-ශීර්ෂ පාඨය ලොස් ඇන්ජලීස් හි මැෂින් ගන් කෙලී සමඟ 2022 බඩ් ලයිට් සුපර් බෝල් සංගීත උළෙලේ රාත්‍රිය. ඇය ඊළඟට සෙට් වෙනවා ශීර්ෂ පාඨය Dua Lipa, My Chemical Romance සහ Green Day වැනි දේ සමඟින් මෙම සැප්තැම්බරයේ Delaware’s Firefly Festival.

ටැටූ කලාකරුවෙකු ලෙස හැල්සිගේ පළමු උත්සාහය පහතින් බලන්න.

Next Post

හාපර් පවසන්නේ SEC ක්‍රීඩාව තරඟාවලිය සඳහා ලේඩි වොල්ස් සූදානම් කළ බවයි

Tue Mar 15 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.