2022 බේස්බෝල් වාරය සඳහා TrackMan භාවිතා කිරීමට SEC

SEC විනිසුරුවන්ගේ පන්දුවට පහර දීමේ කාර්ය සාධනය නිරීක්ෂණය කිරීම සහ ඇගයීම සඳහා අග්නිදිග සමුළුව 2022 වාරයේ සම්මන්ත්‍රණ බේස්බෝල් ක්‍රීඩා සඳහා TrackMan තාක්ෂණය භාවිතා කරනු ඇත.

Next Post

Makin' Tracks: Michael Ray විසින් 'ශුද්ධ වූ ජලය' සමඟ සම්භාව්‍ය කථා ගීතයක් ඉදිරිපත් කරයි

Tue Mar 15 , 2022
සඳහා වීඩියෝව විට මයිකල් රේගේ “ශුද්ධ වූ ජලය” මාර්තු 16 ආරම්භ වේ, සමහර දර්ශන නරඹන්නන් කැසියා බැප්ටිස්ට් පල්ලිය වෙත ගෙන යනු ඇත – යුස්ටිස්, ෆ්ලා හි පිහිටි කුඩා ධවල මන්දිරය, ගායකයා ඔහුගේ තරුණ කාලය තුළ සතියකට තුන් වතාවක් සහභාගී විය. බොහෝ ඉරිදා දිනවල දේශකයාගේ ඉලක්කය වන්නේ හරි වැරැද්ද අතර රේඛාව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.