Coldplay drops Dystopian ‘People of the Pride’ Music Video: බලන්න

හි විවෘත බාර් Coldplayගේ “People of the Pride” ගීතය Marvel superhero චිත්‍රපටියක හඬ පටයක් නිකුත් කළ හැකි බව පෙනේ, නමුත් ගීයේ නව මියුසික් වීඩියෝව දුෂ්ටත්වය රජ කරන ලෝකයක් යෝජනා කරයි. අඟහරුවාදා (මාර්තු 15) නිකුත් කරන ලද, පෝල් ඩග්ඩේල් විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද ව්‍යාපෘතිය රොබෝ විසින් ක්‍රියාත්මක වන ඩිස්ටෝපියාවක නියොන් ක්ලිප් යුගලනය කරන අතර සංගීත කණ්ඩායම සජීවීව ප්‍රසංගයේ රඟ දක්වන කළු සහ සුදු දර්ශන සමඟ.

පොප්-රොක් ක්වාටේට් හි 2021 ඔක්තෝම්බර් මාසයේ සියැටල් හි ක්ලයිමට් ප්ලෙජ් අරීනා හි ප්‍රසංගයේ ක්‍රියාදාම-ඇසුරුම් චිත්‍රපටයෙන් පිරී ඇති මෙම නව වීඩියෝව, කොස්ටාරිකාවේ ආරම්භ වන Coldplay හි 2022 Music of the Spheres ලෝක සංචාරයෙන් ප්‍රසංග කරන්නන්ට අපේක්ෂා කළ හැකි වෙළඳ දැන්වීමක් ලෙස දෙගුණ කරයි. යන්තම් දින තුනකින්. මෙම සජීවී ප්‍රසංග දර්ශන අතර, දුෂ්ට පෙනුමක් ඇති සොල්දාදුවන් දහඩිය හඹා යන කම්කරුවන් අධීක්ෂණය කරන, ගර්ජනා කරන ඉලෙක්ට්‍රොනික ව්‍යාඝ්‍රයන්ගේ සහ අභිරහස් ඔටුනු පැළඳ සිටින ඒකාධිපතියෙකුගේ ක්ලිප් සියල්ල ඇතුළට සහ පිටතට විහිදේ.

“ඔහුගේ ගෙදර හැදූ කුකුළා ඔරලෝසුවෙන් කාලය ගත කරන මිනිසෙක් සිටී,” ප්‍රධාන ගායක ක්‍රිස් මාටින් ගායනා කරයි, ඔහු හමුදා ශෛලියෙන් පෙළපාලි යන ප්‍රසංග දර්ශන රොබෝවරු එයම කරන සජීවිකරණයක් බවට පත් කරයි. “ඔහු අපව ඒ වටා ගමන් කිරීමට සලස්වයි. ටික් ටොක්, ටික් ටොක්, ටික් ටොක්. ”

“People of the Pride” යනු Coldplay හි නවතම ඇල්බමයේ ඇති තනි ගීත කිහිපයෙන් එකකි ගෝලයේ සංගීතය, එය පසුගිය වසරේ ඔක්තෝම්බර් මාසයේදී පහත වැටී අංක 4 ස්ථානයට පත් විය දැන්වීම් පුවරුව 200. සංගීත කණ්ඩායම එහි දෙවන ස්ථානය ලබා ගත්තේය උණුසුම් 100 “My Universe” සමඟ අංක 1, BTS සහාය ඇති වාර්තාවක්.

බ්‍රිතාන්‍ය සංගීත කණ්ඩායම පිපෙන සජීවිකරණ සංගීත වීඩියෝ ප්‍රවණතාවයට ප්‍රථම වරට පැනීම නොවේ, මන්ද කන්යේ වෙස්ට් ද මෑතකදී ඔහුගේ ගීත සීජීඅයි වෙත තැබීමට ගෙන ඇත. ඉතා මෑතක දී, “සුළි කුණාටුව.”

Coldplay හි නව “People of the Pride” සංගීත වීඩියෝව පහතින් නරඹන්න.

Next Post

රිහානා ගර්භණී සම රැකවරණ දින චර්යාව බෙදා ගනී: ඇයට තිබිය යුතු රූපලාවන්‍ය නිෂ්පාදන මිලදී ගත යුතු ස්ථානය

Tue Mar 15 , 2022
විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය. රිහානා වගේ දිලිසෙන්න ඕනද? 34 හැවිරිදි පුද්ගලයාගෙන් සම රැකවරණ උපදෙස් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.