Muna Is Back: Indie-Pop Trio ස්වයං-මාතෘකා ඇල්බමය නිවේදනය කරයි, ‘ඕනෑම දෙයක් මිස මම’ වීඩියෝව බෙදා ගනී

නව යුගයක් මුනා පැමිණ ඇත, සහ California indie pop කණ්ඩායම ඔබට සැමරීමට උදවු කිරීමට සූදානම්.

අඟහරුවාදා (මාර්තු 15), Muna නිවේදනය කළේ ඔවුන්ගේ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය ජුනි 24 සිකුරාදා Saddest Factory Records හරහා නිල වශයෙන් නිකුත් කරන බවයි. මුනා, පුවත්පත් නිවේදනයකට අනුව, කණ්ඩායම දීප්තිමත් සින්ත්-පොප් ශබ්දයක් වැළඳ ගන්නා ආකාරය දකින අතර නව තේමාවන් ගවේෂණය කරයි. රසිකයින්ට අපේක්ෂා කළ යුතු දේ පිළිබඳ රසයක් ලබා දීම සඳහා, තිදෙනා ඔවුන්ගේ නවතම ගීතය සහ “ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම” වීඩියෝව ඉදිරිපත් කළහ.

එය ආරම්භ වූ මොහොතේ සිට සින්ත් සමඟ පහර දීම, “ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම” ප්‍රධාන ගායිකාවක් වන Katie Gavin තම පෙම්වතාට මෙම සබඳතාවයේ විවිධ ප්‍රමුඛතා ඇති බව දැන ගැනීමට සලස්වන බැවින්, ත්‍රිත්වය 80 ගණන්වල ආකාරයේ ඉලෙක්ට්‍රොපොප් ශබ්දයකට නැඹුරු වී සිටිනු දකියි. “මට අවශ්‍ය නැති නිසා එය ක්‍රියාවට නැංවීමට/ සියල්ල වැරදි යැයි හැඟෙන විට,” ඔවුන් ගීතයේ ඝෝෂාකාරී ගායනයෙන් ගායනා කරති. “නමුත් ඒ සියල්ල ආදරය වන අතර එය පසුතැවීමක් නොවේ, ඔබට අවශ්‍ය ඕනෑම දෙයක් ඇත්නම්/ ඔබට මා අමතන්න.”

සංගීත වීඩියෝව, මේ අතර, ගාවින්, නයෝමි මැක්පර්සන් සහ ජොසෙට් මැස්කින් යන සංගීත කණ්ඩායමේ සගයන් සමඟ, ප්‍රාණ ඇපයට තබා ගැනීමේ අදහස එහි වචනාර්ථයෙන් අවසන් කරයි. ඔවුන් මෝටර් රථ කඳක බැඳ සිටියත්, හෝ අාර් ඒන් මඩුවේ එකට නාලිකා පටිගත කළත්, තිදෙනා කිසි විටෙකත් ආතතියට හෝ කලබලයට පත් නොවන බවක් නොපෙනේ – පැන යාමට සූදානම්, එය ඔවුන් නොවැළැක්විය හැකිය.

“’ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම’ යනු හවුල් ව්‍යාපාරයක් හරියාකාරව දැනෙන්නේ නැති නිසා අත්හැරීම පිළිබඳ ගීතයකි. එය ඔබ එකිනෙකාට ආදරය කරන අතරතුර සහ එය නරක අතට හැරීමට පෙර යමෙකුගෙන් ඈත් වීමට තරම් ඔබ සහ ඔබේ සහජ බුද්ධිය විශ්වාස කිරීම ය,” සංගීත කණ්ඩායම නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “දොරට අගුලක් නැති බවත්, කිසිවකු ඔබව වළක්වන්නේ නැති බවත් ඔබට වැටහෙන විට ගලා එන සැහැල්ලු බව සහ සෙල්ලක්කාර බව ගීතයේ මූර්තිමත් කරයි – ඔබට ගැටය ලිහා ඔබ සූදානම් වූ විට හිරු බැස යෑමට යා හැකිය.”

මෙම තිදෙනාගේ ස්වයං-මාතෘකා ඇල්බමය ඔවුන් ලැයිස්තුවට සම්බන්ධ වීමෙන් පසු ඔවුන්ගේ පළමු පූර්ණ-දිග වාර්තාව වනු ඇත. ෆෝබ් පාලම්‘ 2021 මැයි මාසයේ කනගාටුදායක කර්මාන්තශාලා ලේබලය. අත්සන් කිරීමෙන් පසුව, සංගීත කණ්ඩායම Bridgers සමඟ ඔවුන්ගේ විවේචනාත්මක-ආදරණීය සහයෝගීතාව නිකුත් කළේය.සිල්ක් චිෆෝන්,” ඔවුන්ගේ නව නිවස සැමරීම සඳහා. දී සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡාව දැන්වීම් පුවරුව ඉහළ ආරම්භක ලේබලය ගැන, Gavin Bridgers සමඟ වැඩ කිරීම ගැන සරල වචන කිහිපයක් තිබුණි: “ඇය අලෙවිකරණ දක්ෂයෙකි.”

මුනා ජූනි 24, සිකුරාදා නිකුත් වේ. “ඕනෑම දෙයක් නමුත් මම” සඳහා පහත නිල වීඩියෝව බලන්න.

Next Post

Five Burning Questions: Camila Cabello and Ed Sheeran’s ‘Bam Bam’ Debuts at No. 23

Tue Mar 15 , 2022
Camila Cabello ended the 2010s with a pair of Billboard Hot 100 No. 1 hit singles and a Billboard 200 albums chart-topping debut LP, one of the most promising solo breakout stories of the decade. It’s been success she’s had a little trouble matching a couple years into the 2020s […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.