Spotify FC Barcelona අනුග්‍රාහකත්ව ගනුදෙනුව අවසන් කරයි

Spotify ප්‍රමුඛ යුරෝපීය පාපන්දු සමාජයක් වන FC බාර්සිලෝනා සමඟ එහි දිගුකාලීන අනුග්‍රාහක ගිවිසුම වසා දමා ඇති අතර, නව හවුල්කාරිත්වය ලොව පුරා සිටින කලාකරුවන් වැඩි දියුණු කිරීම සඳහා ප්‍රවාහ යෝධයාට නව මාර්ගයක් ලෙස හුවා දක්වයි.

ගිවිසුම යටතේ, Spotify පාපන්දු සමාජයේ ප්‍රධාන සහකරු සහ නිල ශ්‍රව්‍ය ප්‍රවාහ සහකරු බවට පත්වනු ඇති අතර, Spotify සන්නාමය 2022-23 වාරයේ ආරම්භ වන පිරිමි සහ කාන්තා කණ්ඩායම් කමිස සහ පුහුණු කමිසවල ඉදිරිපස දිස් වේ. මෙම ගනුදෙනුව කණ්ඩායම් කමිස සඳහා වාර හතරක් සහ පුහුණු කමිස සඳහා වාර තුනක් පුරා විහිදේ. මීට අමතරව, FC Barcelona හි Camp Nou ක්‍රීඩාංගනය – නුදුරේදීම පුළුල් ප්‍රතිසංවර්ධන ව්‍යාපෘතියකට භාජනය වීමට නියමිතව ඇත – Spotify Camp Nou ලෙස නැවත නම් කරනු ලැබේ.

“එය ක්‍රීඩකයින් සහ කලාකරුවන්, සංගීතය සහ ක්‍රීඩා යන සෑම ආකාරයකම කලාකරුවන් සමඟ රසිකයින් සම්බන්ධ කිරීමයි,” Spotify හි ප්‍රධාන ෆ්‍රීමියම් ව්‍යාපාරික නිලධාරියා ඇලෙක්ස් නොර්ස්ට්‍රෝම් තුළ බ්ලොග් සටහන හවුල්කාරිත්වය නිවේදනය කිරීම. “Spotify හි බාර්සිලෝනා රසිකයින් සහ ශ්‍රව්‍ය ලෝලීන් සංගීත සහ පාපන්දු ලෝකයන් පාලම් කරන දැවැන්ත, ගෝලීය වශයෙන් සම්බන්ධිත ප්‍රජාවක් පිහිටුවීමට එක්වනු ඇත. හවුල්කාරිත්වයේ දැක්ම වන්නේ කලාකරුවන්ට බාර්සිලෝනා හි ගෝලීය රසික ප්‍රජාව සමඟ අන්තර් ක්‍රියා කිරීමට උපකාර කිරීම සඳහා නව වේදිකාවක් නිර්මාණය කිරීමයි.

Spotify යනු කලාකරුවන් ප්‍රවර්ධනය කිරීමට සහ නව රසික පිරිස් වෙත ඔවුන් නිරාවරණය කිරීමට අමතර මාර්ගයක් ලෙස හවුල්කාරිත්වය ස්ථානගත කරයි. අනෙකුත් ක්‍රීඩාංගන අංග අතර, Spotify කමිස අනුග්‍රහය හරහා කලාකරුවන් විස්තාරණය කිරීමට කටයුතු කරනු ඇත; හුදු සමාගම් ලාංඡනයක් ඇතුළත් කිරීම වෙනුවට, ක්‍රීඩකයන්ගේ ජර්සිවල කලාකරුවන් ප්‍රවර්ධනය කිරීම සඳහා නිර්මාණය කර ඇති පින්තූර ගැන ආඩම්බර විය හැකිය. “අපගේ EQUAL සහ RADAR වැඩසටහන් හරහා නිතිපතා නවක සහ කාන්තා කලාකරුවන් අවධානය යොමු කරන අපගේ අලෙවිකරණ වේදිකා අපි අතීතයේ භාවිතා කළ ආකාරය ගැන ඔබ සිතන්නේ නම්, හවුල්කාරිත්වය සඳහා අප සිතන ප්‍රවේශය පිළිබඳ හැඟීමක් ඔබට ලබා ගත හැකිය.” නොර්ස්ට්‍රෝම් පැවසීය.

භූ-ඉලක්ක කිරීම හරහා FC Barcelona හි ගෝලීය රූපවාහිනී ප්‍රේක්ෂකයින් වෙත කලාකරුවන් විස්තාරණය කිරීමට Camp Nou ක්‍රීඩාංගනයේ ඩිජිටල් සංදර්ශක භාවිතා කිරීමට Spotify හට අවස්ථාව ලැබේ – ඇත්ත වශයෙන්ම Spotify හට ලෝකයේ විවිධ ප්‍රදේශවල සිටින නරඹන්නන්ට කලාකරුවන් පිළිබඳ පණිවිඩ සකස් කිරීමට ඉඩ සලසයි.

Spotify කඳවුර Nou

Spotify Camp Nou හි කලාකරු හැඟීමක්

Norström සටහන් කරන්නේ FC Barcelona හි දැවැන්ත රසික පිරිසක්, ඔවුන්ගෙන් වැඩි දෙනෙක් වයස අවුරුදු 30ට අඩු, ඉන්දියාව, ලතින් ඇමරිකාව සහ ඉන්දුනීසියාව ඇතුළු Spotify හි වේගයෙන්ම වර්ධනය වන වෙළඳපල කිහිපයක ජීවත් වන බවයි.

FC Barcelona හි අධ්‍යක්ෂ මණ්ඩලය විසින් දැනටමත් අනුමත කර අත්සන් කර ඇති අතර, හවුල්කාරිත්ව ගනුදෙනුව අප්‍රේල් 3 වන දින පැවැත්වීමට නියමිත බාර්සිලෝනා සාමාජිකයින්ගේ සභාව අනුමත කිරීමට යටත් වේ.

නිවේදනයක් නිකුත් කරමින්, FC Barcelona සභාපති ජොආන් ලපෝර්ටා මෙම හවුල්කාරිත්වය මගින් “සමාජය එහි රසිකයින් වෙත සමීප කරවීමටත්, විනෝදාස්වාදය සහ පාපන්දු වැනි ක්‍රියාකාරකම් දෙකක් ඒකාබද්ධ කරමින්, අපට සම්බන්ධ වීමට හැකි වන පරිදි, අද්විතීය අත්දැකීම් හරහා ඔවුන්ට බාර්සා පවුලේ කොටසක් ලෙස ඔවුන්ට දැනෙන්නටත් ඉඩ සලසයි. ලොව පුරා සිටින නව ප්‍රේක්ෂකයින් සමඟ.”

FC Barcelona ගනුදෙනුව Spotify නිර්මාතෘ අනුගමනය කරයි ඩැනියෙල් ඒක්අසාර්ථකයි පවරා ගැනීමේ ලංසුව පසුගිය වසරේ එක්සත් රාජධානියේ පාපන්දු සමාජය Arsenal සඳහා, එය Arsenal හිමිකරුගේ පවුලෙන් පසුව වැටුණි Stan Kroenke ඔහුගේ යෝජනාව ප්‍රතික්ෂේප කළේය. එය Spotify සහ Ek හි ආයෝජන සමාගමක් වන Prima Materia විසින් සංගීතයෙන් බැහැරව ප්‍රවේශ වීමට ගෙන ඇති නවතම පියවර නියෝජනය කරයි. පසුගිය වසරේ, Ek විසින් සතුරු ඩ්‍රෝන යානා සහ සතුරු භටයන් සොයා ගැනීමට සොල්දාදුවන්ට උපකාර කිරීම සඳහා කෘතිම බුද්ධි මෘදුකාංග නිෂ්පාදනය කරන යුරෝපීය ආරක්ෂක ආරම්භයක් වන Helsing හි ඩොලර් මිලියන 114 කට වඩා වැඩි මුදලක් ආයෝජනය කළේය, සමහර කලාකරුවන්ගේ සමාජ මාධ්‍ය පසුබෑමකට තුඩු දුන්නේය.

යුරෝපයේ ප්‍රමුඛතම තරඟය වන චැම්පියන්ස් ලීගය 2006 සහ 2015 අතර සිව් වතාවක් ජයග්‍රහණය කිරීමෙන් පසුව, FC Barcelona හි වාසනාව මෑත වසරවලදී අඩු විය. මෙම වාරයේ, සමාජය චැම්පියන්ස් ලීගය සහ ස්පාඤ්ඤයේ දේශීය කිංග්ස් කුසලාන දෙකෙන්ම කලින් ඉවත් වූ අතර, එය දැනට ලා ලිගා ශ්‍රේණිගත කිරීම් වල තුන්වන ස්ථානයේ සිටී. එය දැනට යුරෝ බිලියන 1 කට වඩා වැඩි ණය ප්‍රමාණයකින් සිරවී ඇති අතර, සමාජයේ අවසාන සභාපතිවරයාගේ වැරදි කළමනාකරණය සහ සිදුවිය හැකි වංචා විමර්ශනය කිරීම සඳහා මහජන අභිචෝදකයින් කැඳවීමට Laporta ට මඟ පෙන්වයි. ජෝසෙප් මරියා බාර්ටෝමියු.

Next Post

ඩොලී පාර්ටන් රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් හි සිටීමට සුදුසු වන්නේ ඇයි (ඇය එසේ නොසිතුවද)

Tue Mar 15 , 2022
සඳුදා, ඩොලි පාර්ටන් අලංකාර ලෙස ඇයගේ නාමයෝජනා පත්‍රයෙන් ඉවත් විය රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් වෙත ඇතුළත් කිරීමට, ඇය “එම අයිතිය උපයාගත්” බවක් ඇයට දැනෙන්නේ නැත. නව දැන්වීම් පුවරුවේ පොප් සාප්පුව Podcast, Katie & Keith ඩොලිගේ තීරණයේ සියලු කෝණ සාකච්ඡා කරමින් සිටිති. ඇය රොක් ශාලාවේ සිටීමට සුදුසුද? රොක් ඇන්ඩ් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.