ඇලිසන් වොන්ඩර්ලන්ඩ් ‘පුද්ගලික ගැටලුවක්’ නිසා මෙක්සිකෝ උළෙලෙන් ඉවත් වේ

ඇය Puerto Vallarta හි Brownies & Lemonade Spring Break උත්සවයේ ප්‍රධාන මාතෘකාවක් වීමට සතියකට පෙර, ඇලිසන් වොන්ඩර්ලන්ඩ් “පුද්ගලික ගැටලුවක්” උපුටා දක්වමින් මෙක්සිකෝ උත්සවයෙන් ඉවත් වී ඇත.

“මට ඇත්තටම කණගාටුයි මෙය කිරීම ගැන, පුද්ගලික ගැටලුවක් නිසා මට ලබන සතියේ මෙක්සිකෝවට යාමට නොහැකි වනු ඇත,” නිෂ්පාදකයා ට්වීට් කළේය බදාදා (මාර්තු 16). “මට කම්මැලියි, [Brownies & Lemonade] සිදුවීම් මගේ ප්‍රියතම සහ මම මෙක්සිකෝවට ආදරෙයි. මගේ මිතුරා ඩිලන් ෆ්රැන්සිස් මා වෙනුවට පැමිණෙනු ඇත, ඔබ දන්නා පරිදි ඔහු පුදුම සහගතය, එබැවින් ඔබ සැමට නියම කාලයක් ගතවනු ඇත.

ෆ්රැන්සිස් – කවුද සහයෝගී විය වොන්ඩර්ලන්ඩ් සමඟ 2019 ධාවන පථයේ “ලොස්ට් මයි මයින්ඩ්” සහ එම නමින්ම සම-ශීර්ෂ සංචාරයක් සමඟ – සෙසු උත්සව ප්‍රධානීන් සමඟ එක් වනු ඇත RL Grime හා ලුවී දරුවා. මාර්තු 21 සිට 25 දක්වා පැවැත්වෙන උත්සවයේ පෙළගැස්මට Coco & Breezy, SNBRN, Dr. Fresch, Dombresky සහ තවත් අය ඇතුළත් වේ. දිගුකාලීන LA සාදයක් වන Brownies & Lemondade මෙම උත්සවය Pollen Presents සමඟ සම-නිෂ්පාදනය කරයි.

සූදානම් වෙමින් සිටින Wonderland සඳහා කාර්යබහුල මොහොතක මෙම මාරුව පැමිණේ නිදහස්කිරීමට ඇගේ තුන්වන LP, හුදකලා, මැයි මාසයේ සහ වසන්ත හා ගිම්හාන සංදර්ශන ආරම්භ කිරීමට ආසන්නයි. මෙම සංචාරය බ්‍රව්නීස් සහ ලෙමනේඩ් ස්ප්‍රින්ග් බ්‍රේක්හිදී ආරම්භ වීමට නියමිතව තිබූ නමුත්, දැන් මාර්තු 25 වැනි දින මියාමි හි පැවැත්වෙන අල්ට්‍රා සංගීත උළෙලේදී වොන්ඩර්ලන්ඩ්ගේ කට්ටලය සමඟ දියත් කෙරේ.

“විරාමයක් ගත්තට කමක් නැහැ. ඔබට සැමවිටම ආපසු පැමිණිය හැකිය. ඔබ මිනිසෙක්, ඔබේ ශරීරයට සවන් දීම සහ ඔබේ මනසට ඇහුම්කන් දීම කමක් නැත, ”නිෂ්පාදකයා කිව්වා දැන්වීම් පුවරුව පසුගිය මැයි මාසයේදී ඇයගේ සමාජ මාධ්‍ය ගිණුම් තාවකාලිකව අක්‍රිය කිරීම. “ඔබ එය කළහොත්, මිනිසුන්ට වැටහෙනු ඇත – මන්ද, අපට වැටහෙන ප්‍රමාණයට වඩා වැඩි පිරිසකට මෙය දැනෙන බව මම ඔබට සහතික වන බැවිනි.”

හුදකලා, 2018 වසරේ සිට Wonderland හි පළමු ඇල්බමය, “මිය යාමට ඇති බිය”, “FUCK U LOVE U,” “Bad Things” සහ ඇතුළු තනි ගීත මාලාවක් දැනටමත් නිෂ්පාදනය කර ඇත. වඩාත් ම මෑත (සහ බටහිර දේවානුභාවයෙන්) “නව දිනය.”

Next Post

BE:FIRST's 'Bye-Good-Bye' ප්‍රමුඛ සතිය සමඟ ජපානයේ උණුසුම් 100 ට ඉහළින්

Wed Mar 16 , 2022
BE:පළමුව නවතම දේ පාලනය කරයි Billboard Japan Hot 100 “Be-Good-Bye” සමඟින්, මෙම සතියේ ප්‍රස්ථාරගත කළ සෑම මෙට්‍රික් එකක්ම ආධිපත්‍යය දරයි. මාර්තු 16 දිනැති ප්‍රස්ථාරයේ, මාර්තු 13න් අවසන් වන සතිය ගණනය කරමින්, උදෑසන කෙටි නාට්‍ය මාලාවේ තේමාව අපූරු දින 31 එහි පළමු සතිය තුළ ප්‍රවාහ 13,547,052 ක් රැස් කර ගත් අතර […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.