එඩ් ෂීරන් ක්‍රීඩාව සමඟ පිළිස්සීම මතකයි: ‘මම එළියට ගියා’

එඩ් ෂීරන් පොප් සංගීත ලෝකයේ බොහෝ දේ, “සුපිරි බස්කර්” (සමහරක් සමඟ රංගන චොප්ස්) මයික්, ගිටාර්, සමහර ප්‍රයෝග පැඩල් සහ මුල් ගීත එකතුවකට වඩා අඩුවෙන් ලොව පුරා ක්‍රීඩාංගණ පිරවිය හැක්කේ කාටද?

ඔහු නොවන එක් දෙයක් නම් මුට්ටි හිසකි.

සමඟ කතා කරයි ෆිට්සි සහ විප්පා ඕස්ට්‍රේලියාවේ වාණිජ ගුවන්විදුලි ජාලය වන Nova සඳහා, Sheeran The Game සමඟ හවුල් වූ විට, එදින තරමක් ලැජ්ජා සහගත අවස්ථාවක් විස්තර කළේය.

“මට මතකයි මම 2013 වගේ එක වතාවක් චිත්‍රාගාරයේ හිටියා. මම පටිගත කිරීම් කිහිපයක් කරමින් හිටියා. ක්රීඩාව ඔහු මාව කොම්ප්ටන් වෙත ගෙන ගියා,” ෂෙරාන් පවසයි. “අපි චිත්‍රාගාරයේ හිටියා, අපි ගීත 13, 14 වගේ කළා. සැසිය අවසානයේ ඔහුගේ පිරිමි ළමයින් පැමිණෙන අතර ඔවුන් යම් ආකාරයක සාදයක් වීමට පටන් ගනී.

රෝමයේ සිටින විට. “මම ගේම් එක්ක ඉන්නවා,” ෂීරාන් විස්තර කරයි. “මම කුඩා, කුඩා, කුඩා පෆ් එකක් ගෙන, මම පිටතට ගියෙමි, මට ගෙදර යාමට සිදු විය. මම ඇත්තටම එහෙම කරන්නේ නැහැ.”

මේ දවස්වල ෂෙරාන් එයාගේ දුම්පානය ඔක්කොම කරන්නේ විකුණුම් ප්‍රස්ථාරවල. ඔහුගේ නවතම චිත්‍රාගාර ඇල්බමය, 2021 සමාන, අත්ලාන්තික් සාගරයේ දෙපස සහ ලොව වටා අංක 1 දක්වා පිපිරිණි. ඔහුගේ මව්බිමේදී, ඔහු ඇල්බම නිකුත් කිරීම් පහක් සමඟ අංක 1 පහක් ඇත.

ෂීරාන් ඕස්ට්‍රේලියානු ගුවන් විදුලියේ කතා බහට ලක් වූ අවස්ථාව විශේෂත්වයක් විය. “ෂේප් ඔෆ් යූ” ගායකයා බදාදා (මාර්තු 16) 2023 ඩවුන් අන්ඩර් ක්‍රීඩාංගණ සංචාරයක් නිවේදනය කළේය, එය වාර්තා බිඳ දැමීමෙන් පසු ඔහුගේ පළමු බෙදනවා ප්‍රවේශපත්‍ර මිලියනයකට වඩා අලෙවි වූ මෙම කොටස්වල කඳු නැගීම.

ෂීරන් වටයේ ක්‍රීඩා කරනු ඇත, ඔහු ෂීරන්ගේ ඕස්ට්‍රේලියානු සංදර්ශන පිටුපස සිටින ප්‍රසංග දැවැන්තයා වන හතු සමූහයේ සහ ෆ්‍රොන්ටියර් ටුවරිං හි අභාවප්‍රාප්ත, විශිෂ්ට නිර්මාතෘ මයිකල් ගුඩින්ස්කි සමඟ වැඩමුළුවක් කළේය.

“පසුගිය වසර තුන තුළ අපි මූලික වශයෙන් මෙම වේදිකාව ගොඩනඟා ඇත්තෙමු,” ෂීරන් පැහැදිලි කරයි. “Divide සංචාරයේ අවසාන දිනයේ මට ඒ සඳහා අවසාන සැලසුම් ලැබුණා, ඔවුන් වසර තුනක් තිස්සේ ගොඩනඟනවා. ඒ වගේම ඒක ලොකු මූල්‍ය අවදානමක් වගේ. තවත් වසංගතයක්, දැව ස්පර්ශයක් නොතිබෙනු ඇතැයි මම බලාපොරොත්තු වෙමි. ”

Next Post

මණ්ඩලය තෙල් වලට ණය පියවයි

Wed Mar 16 , 2022
විදුලිබල මණ්ඩලය ඛනිජ තෙල් සංස්ථාවට ගෙවිය යුතු රුපියල් කෝටි 8,670 ක පමණ මුදල මහා භාණ්ඩාගාරයෙන් ගෙවීමට මුදල් අමාත්‍යාංශය තීරණය කර ඇත .

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.