කැමිලෝගේ වැඩිපුරම නරඹන ලද සංගීත වීඩියෝ: ‘ටුටු,’ ‘විඩා ඩි රිකෝ’ සහ තවත්

කොලොම්බියානු ගායක-ගීත රචක කැමිලෝ අද (මාර්තු 16) ඔහුගේ 28 වැනි උපන්දිනය සමරයි, සහ දැන්වීම් පුවරුව YouTube හි ඔහුගේ වැඩිපුරම නරඹන ලද සංගීත වීඩියෝ උද්දීපනය කිරීමෙන් සමරයි.

ඔහු තවමත් ප්‍රශංසනීය YouTube Billion Views Club වෙත ඇතුළු වී නැතත්, Camilo 2018 Mau y Ricky සහ Manuel Turizo සහයෝගිතාව “Desconocidos” සමඟින් ඔහුව සිතියමේ තබා ඇත. සියලුම කලාකරුවන් වේග දිනයක පෙන්වන සෙල්ලක්කාර සංගීත වීඩියෝව, ප්‍රකාශනය කරන අවස්ථාවේ මිලියන 830 කට අධික නැරඹීම් රැස් කර ගෙන ඇත.

මෙම ක්ලිප් එක ඔහුගේ පේද්‍රෝ කපෝගේ සහාය ඇතිව “ටුටු” මිලියන 716 කට වඩා වැඩි නැරඹුම් වලින්, “ටැටූ (රීමික්ස්)” සහ රාව් අලෙජැන්ඩ්‍රෝ සමඟින් සහ ඔහුගේ “විඩා ඩි රිකෝ” සමඟින් මිලියන 700 කට වඩා නැරඹුම් ඇත. ප්රකාශන කාලය. බිලියන භාගයක නැරඹුම් ලකුණට ළඟා වන්නේ ඔසුනා, “ඩෙස්පෙයිනාඩා” සහ “ෆේවෝරිටෝ” සහ “පෝර් ප්‍රීමිරා වෙස්” සමඟ ඔහුගේ සහයෝගීතාවයයි, ඔහුගේ බිරිඳ, කලාකරු එවලුනා මොන්ටානර් සමඟ ඔහුගේ පළමු සහයෝගීතාවයයි. සෑම සංගීත වීඩියෝවක්ම මිලියන 450 කට වඩා නැරඹුම් ගණන් කරයි.

බදාදා (මාර්තු 16), ද ලතින් ග්‍රැමී සම්මානලාභී තරුව සමාජ මාධ්‍යවල විවිධ වීඩියෝ බෙදා ගත් අතර, ඔහු තම උපන්දිනය ආරම්භ කළ ආකාරය රසිකයින්ට පෙන්වයි: ඔහුගේ මව වැළඳ ගැනීම, ගෙදර හැදූ ඕට් මස් කුකීස් බෙදා ගැනීම සහ – එවාලූනා විසින් රූගත කරන ලද ක්ලිප් එකක – ග්‍රුපෝ ෆර්ම්ගේ සංගීතයට සවන් දෙමින් ඔහුගේ ජීප් රථය සේදීම.

පහතින්, ඔහුගේ වැඩිපුරම නරඹන ලද YouTube වීඩියෝ නරඹන්න.

“Desconocidos,” Mau y Ricky, Manuel Turizo, Camilo — 830M+ දසුන්

“ටුටු,” කැමිලෝ, පේද්‍රෝ කපෝ — 716M+ දසුන්

“Tattoo (Remix),” Rauw Alejandro & Camilo — 700M+ දසුන්

“Vida de Rico,” Camilo — 700M+ දසුන්

“Despeinada,” Ozuna X Camilo — 470M+ දසුන්

“Favorito,” Camilo — 465M+ දසුන්

“Por Primera Vez,” Camilo, Evaluna Montaner — 459M+ දසුන්

Next Post

අප දන්නා පරිදි ලෝකය නැවත පැමිණෙන්නේ නැත

Wed Mar 16 , 2022
මම ඉපදුණේ ගෝලීය ස්ථාවරත්වයේ දීර්ඝතම කාල පරිච්ඡේදය තුළයි. දැන් පෙනෙන්නේ ඒ සියල්ල ක්ෂනික බවයි. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.