කේන් බ්‍රවුන් ප්‍රමුඛ 2022 CMT සංගීත සම්මාන නාමිකයා වීම: ‘අපි මෙම වීඩියෝ සඳහා බොහෝ වැඩ කළෙමු’

කේන් බ්රවුන්ගේ උත්සාහය සාර්ථක වේ. “අපි මේ වීඩියෝ සඳහා විශාල වැඩ කොටසක් කළා” යැයි පවසන සුපිරි තරුව මෙම වසරේ CMT සංගීතය මෙහෙයවයි සම්මාන අප්‍රේල් 11 සම්මාන ප්‍රදර්ශනයට නිර්දේශ හතරක් සහිත නාමයෝජනා.

“එය සිත් ඇදගන්නා සුළුයි,” බ්‍රවුන් පැවසීය දැන්වීම් පුවරුව නාමයෝජනා ප්‍රකාශයට පත් කර ටික වේලාවකට පසුව.

“වන් මිසිසිපි” සඳහා බ්‍රවුන්ගේ වීඩියෝව රාත්‍රියේ පොළ භූමියක රූගත කරන ලදී, වසරේ වීඩියෝව සහ වසරේ පිරිමි වීඩියෝව සඳහා නම් කර ඇත.

“මට හොඳ යාලුවෙක් ඉන්නවා, [‘One Mississippi’ director] ඇලෙක්ස් අල්ව්ගා, ඔහු කරන දේට ඔහු ඉතා දක්ෂයි, ”බ්‍රවුන් පැවසීය. “මට මතකයි එය හිමිදිරි පාන්දර සහ එහි ගින්නක් සහිත රංගන දර්ශන. එය මහජනතාවට විවෘත කිරීමට පෙර මට පොළ භූමියට යාමට සිදු විය. එය වසංගතයේ මැද විය, එබැවින් එය හරහා වැඩ කරන පුද්ගලයින් මම අගය කළෙමි. ”

ඇල්ව්ගා බ්‍රවුන්ගේ වීඩියෝ කිහිපයක් අධ්‍යක්ෂණය කර ඇත, ඒවා අතරට “වර්ල්ඩ්වයිඩ් බියුටිෆුල්,” “මතකය” (බ්ලැක්බෙයාර් විශේෂාංගය), “ලෝස් ඉට්,” “කූල් අගේන්” (නෙලී ඇතුළත්) සහ “වර්ෂිප් යූ” ඇතුළුව.

“එක් මිසිසිපි” බ්‍රවුන්ගේ ලකුණයි හත්වන අංක 1 මත දැන්වීම් පුවරුවගේ රට ගුවන් වාදනය ප්‍රස්ථාරය, සහ බ්‍රවුන්ගේ සංගීත ප්‍රකාශන සමාගම වන Verse 2 වෙත අත්සන් කර ඇති Levon Gray, ධාවන පථයේ ඔහුගේ සම-රචකයෙකු සඳහා පළමු අංක 1.

“මෙම ගීතය මගේ ප්‍රකාශන සමාගමට අංක 1 හිට් වීම ගැන මම විශේෂයෙන් ආඩම්බර වෙනවා,” බ්‍රවුන් පැවසීය. “මම ගොඩක් සතුටු වෙන අය ගොඩක් ඉන්නවා.”

වසරේ පිරිමි වීඩියෝ කාණ්ඩයේ, පසුගිය වසරේ “Worship You” කාණ්ඩයෙන් ජයග්‍රහණය කළ ඔහු තම පාලන කාලය දීර්ඝ කිරීමට බලාපොරොත්තු වේ. ඔහුගේ “Lose It” සඳහා වූ වීඩියෝව 2019 දී එම ගෞරවයම ගෙන ගියේය. Lauren Alaina සමඟ “What Ifs” සඳහා ඔහුගේ වීඩියෝව 2018 වසරේ සහයෝගිතා වීඩියෝව ලෙස නම් කරන ලදී. Brown පසුගිය වසරේ CMT සංගීත සම්මාන උළෙල Kelsea Ballerini සමඟ සම සත්කාරකත්වය දරයි (මෙය වසර, බැලරිනි නළු ඇන්තනි මැකී සමඟ ප්‍රසංගය පවත්වයි).

ඔහු තවත් සම්මාන දෙකක් ද උපයා ගනී: 2021 සිට Randy Travis ගේ “Tree Wooden Crosses” හි ඔහුගේ රංගනය වෙනුවෙන් වසරේ CMT කාර්ය සාධනය සඳහා වසරේ CMT කලාකරුවන් උත්සවය, මෙන්ම බ්‍රෙලන්ඩ්, බ්ලැන්කෝ බ්‍රවුන් සහ නෙලී සමඟ ඔහුගේ සහයෝගීතාවය “රයිඩ් විත් මී” සඳහා CMT හරස් මාර්ගය: නෙලී සහ මිතුරන්.

ට්‍රැවිස්ගේ ජනප්‍රිය ගීත කිහිපයක් ෆේස්බුක් හි පළකිරීමේ සිට, නැෂ්විල් බ්‍රිජ්ස්ටෝන් අරීනා හි ට්‍රැවිස් උපහාර ප්‍රසංගයකට සහභාගි වීම, ප්‍රසංගයේදී “ලී කුරුස තුනක්” ආවරණය කිරීම දක්වා ඔහුගේම සංගීතයට සහ වෘත්තියට බලපෑමක් ලෙස බ්‍රවුන් දිගු කලක් තිස්සේ ට්‍රැවිස් උපුටා දක්වා ඇත. .

“මම මුලින්ම ගීත රචනයට කැමතියි, මම රැන්ඩිට ආදරෙයි,” බ්‍රවුන් පැවසුවේ 2002 දී ට්‍රැවිස්ගේ විස්මිත ජනප්‍රිය ගීතයක් බවට පත් වූ ගීතයට ඇදී යාම ගැන ය. ගුවන් විදුලි නාලිකාවකදී මාව පුදුමයට පත් කළ රැන්ඩි මට පළමු වරට හඳුන්වා දුන් ගීතය එයයි. මට ඒ ගීතය ගායනා කරන්න ලැබෙන හැම වෙලාවකම ඒක මගේ වෘත්තියේ කොටසක් විතරයි. එහි කොටසක් වීමට, ඔහු ඒ ගැන ආඩම්බර වන අතර එය රැන්ඩිට තවත් පිළිගැනීමක් ගෙන එනු ඇතැයි මම බලාපොරොත්තු වෙමි.

බ්‍රවුන් මෑතකදී ඇකඩමියේ “ඔබව තනියම තබන්න” යන නව ගීතයක් ගායනා කළේය රට සංගීත සම්මාන, සහ නව ඇල්බමයක් පවසයි, ඔහුගේ 2020 ව්‍යාපෘතියේ පසු විපරම මිශ්‍ර ටේප් වෙළුම. 1ඉක්මනින් පැමිණෙනු ඇත.

“මම මගේ ඇල්බමය හෙට ප්‍රගුණ කිරීම සඳහා යවනවා,” ඔහු පැවසීය. “නමුත් ඇල්බමය අවසන් වී ඇති අතර මේ වසරේ කවදා හෝ නිකුත් විය යුතුය.”

ඔහුගේ බිරිඳ කැටලින් බ්‍රවුන් ද ඇල්බමයේ සිටින බව ඔහු සටහන් කරයි, ඔහු පවසන්නේ ඔහුගේ රසිකයන් දිගු කලක් තිස්සේ ඉල්ලා සිටි බවයි. “මම මෙම ඇල්බමය සමඟ කාලය ගත කළ අතර ඇල්බමයේ සෑම ගීතයකටම මම කැමතියි. මගේ බිරිද කියනවා මම කරපු ගීත වලින් එයා කැමතිම ඇල්බම් එක ඒක කියලා,” ඔහු වැඩිදුරටත් පැවසීය.

ඔහුගේ ඉදිරි ගමන EP නිකුත් කිරීමට පෙර සමීපයි 2015 දී, ජෝර්ජ් ස්ට්‍රේට්ගේ “Check Yes or No”, Lee Brice ගේ “I Don’t Dance” සහ Chris Janson ගේ “Buy Me a Boat” ඇතුළු ගීතවල එම නිහතමානී ෆේස්බුක් ආවරණ වීඩියෝ හරහා බ්‍රවුන් ඔහුගේ බිම් මට්ටමේ ප්‍රේක්ෂකයින් ගොඩනඟා ගත්තේය. ඔහු පවසන්නේ යම් අවස්ථාවක දී ඇල්බමයකින් එම ගීත කිහිපයක් නැවත බැලීමට තමන් කැමති බවයි.

“මම මේ ඇල්බමය සඳහා ඒ ගැන සිතුවෙමි, එයට ආවරණ ගීත කිහිපයක් තැබීම ගැන,” ඔහු පැවසීය. “මට හොඳින් කළ කවර් ගීත 20ක් හෝ 25ක් වගේ තිබුණා, ඒ නිසා මම හිතන්නේ හොඳම දේ ආපහු ගිහින් ඒවා ආවරණය කරන එකයි. මම දන්නවා මගේ රසික රසිකාවියන් ඇහුවා.

CBS හි ප්‍රථම වරට විකාශනය වන CMT සංගීත සම්මාන උළෙල Nashville හි නාගරික ශ්‍රවණාගාරයේදී මෙන්ම Music City අවට වෙනත් ස්ථානවලින්ද පැවැත්වේ.

Next Post

පීට් ඩේවිඩ්සන් ඇගේ නමින් හංවඩු ගසා ඇති බව කිම් කාර්ඩේෂියන් පාපොච්චාරණය කරයි, ඊට අමතරව ඇගේ 'ප්‍රියතම' පච්චය

Wed Mar 16 , 2022
කිම් කාර්ඩෂියන් විසින් නතර විය එම Ellen DeGeneres පෙන්වන්න බදාදා (මාර්තු 16) ඇය සමඟ ඇති ආදරය ගැන විවෘත කළාය පීට් ඩේවිඩ්සන්. ඉන්ස්ටග්‍රෑම් පැවතීමට පෙර සිටම ඇය ආලය නොකළ බව පෙන්වා දීමෙන් පසු ස්කිම්ස් මොගල් පාපොච්චාරණය කළේ ඇය මේ දිනවල ඉතා සතුටින් සිටින බවයි. සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව හද ගැස්ම. “මම ඒ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.