කොබෝල්ට් ටොම් සැන්සෝන් වෙනුවට කැට්‍රින් ඩ්‍රැබල් CFO වෙත උසස් කරයි

කැට්රින් ඩ්රැබල් දිගුකාලීන CFO වෙනුවට Kobalt හි ප්රධාන මූල්ය නිලධාරියා ලෙස උසස් කර ඇත ටොම් සැන්සෝන් අප්රේල් 15 සිට බලපැවැත්වෙන පරිදි, සමාගම බදාදා (මාර්තු 16) නිවේදනය කළේය. ජේම්ස් ෆිට්ෂර්බර්ට්-බ්‍රොක්හෝල්ස් වෙනුවට එම චරිතයට පණ පෙවූ සැන්සෝන් නැවත 2016 මැද භාගයේදීඋපදේශක භූමිකාවකට මාරු වනු ඇත.

Drabble 2017 දී Kobalt හා සම්බන්ධ වූ අතර ඉතා මෑතකදී විධායක vp, ආයතනික සංවර්ධන සහ මූල්‍ය යන මාතෘකාව දැරූ අතර එහිදී ඇය “මිලියන සිය ගණනක් වටිනා අත්සන් කිරීම් සහ අත්පත් කර ගැනීම්” සඳහා සියුම් මුද්‍රණය අධීක්ෂණය කළාය. සමාගම පැවසීයසහ මූල්‍ය සැලසුම් සහ විශ්ලේෂණ කණ්ඩායම ප්‍රතිසංවිධානය කිරීමේදී සහ AWAL සහ KNR 2021 දී ඩොලර් මිලියන 430 කට Sony වෙත විකිණීම සඳහා ප්‍රධාන කාර්යභාරයක් ඉටු කළේය.

“ටොම් පසුගිය වසර හය තුළ කොබෝල්ට් සඳහා ඇදහිය නොහැකි නායකයෙකු වී ඇති අතර එය මෙතෙක් දැක ඇති ශක්තිමත්ම මූල්‍ය හැඩයට ව්‍යාපාරය මෙහෙයවීය,” Kobalt ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී පැවසීය. ලෝරන්ට් හියුබට්. “ඔහු සමීප උපදේශකයෙකු ලෙස රැඳී සිටීම ගැන මම සතුටු වන අතර, කැට්‍රින් උසස් කිරීම සමාගමට ස්වභාවික මීළඟ පියවරක් බව අපි කවුරුත් එකඟ වෙමු. සංගීත ව්‍යාපාරික ආර්ථික විද්‍යාව පිළිබඳ ගැඹුරු අවබෝධයක් ඇති කැට්‍රින් නිරන්තරයෙන් ඉහළ කාර්ය සාධනයක් ලබා ඇත. ඇය මූල්‍ය සහ ආයෝජන කණ්ඩායම් සම්බන්ධ කිරීමේ ප්‍රධාන නායිකාව මෙන්ම ලාභදායිත්වය කරා යන අපගේ මාවතේ තීරණාත්මක කොටසකි.

ටොම් සැන්සෝන්

ටොම් සැන්සෝන්

මීට පෙර Gilt Groupe සහ PriceWaterhouse Coopers හි ඉහළ තනතුරු දැරූ Sansone, “කොබෝල්ට් මෙතෙක් පැවති ශක්තිමත්ම මූල්‍ය තත්ත්වයෙන් ඉවත්වීම ගැන තමා ආඩම්බර වන” බවත් ඩ්‍රැබල් “පරිපූර්ණ අනුප්‍රාප්තිකයෙකු” ලෙස ප්‍රශංසා කරන බවත් පැවසීය.

ඩ්‍රැබල් පැවසුවේ, “අපගේ මෑතකාලීන ලාභදායී ගම්‍යතාව ගොඩනඟා ගැනීමට අපි බලාපොරොත්තු වන කොබෝල්ට් සඳහා දැන් තීරණාත්මක කාලයකි, අපගේ සමාගම ඉදිරියට ගෙන යාම සඳහා එවැනි අපූරු කණ්ඩායමක් සමඟ වැඩ කිරීමට ලැබීම ගැන මම ආඩම්බර වෙමි.”

ඉක්මනින්ම පත්වීමට නියමිත හිටපු CFO සහ ඔහුගේ අනුප්‍රාප්තිකයා ඔවුන්ගේ ප්‍රකාශවල සඳහන් කළ පරිදි, කොබෝල්ට් සමාගමේ වසර 20ක ඉතිහාසය තුළ එහි පළමු ලාභ ලබන වසර ආරම්භ වේ. 2021 ජූනි 30 න් අවසන් වූ මූල්‍ය වර්ෂයේදී, Kobalt විසින් ඩොලර් මිලියන 519.4 ක ආදායමක් මත ඩොලර් මිලියන 5.8 ක ශුද්ධ ආදායමක් වාර්තා කර ඇත – 2020 ට සාපේක්ෂව ඩොලර් මිලියන 66 ක ශුද්ධ අලාභයක් සහ ආදායමේ 11.5% ක වැඩිවීමක්.

“2016 දී ටොම්ව කුලියට ගෙන එතැන් සිට ඔහු සමඟ සමීපව කටයුතු කිරීමෙන්, මම දෛනික පදනමින් සහ අපගේ විශාල ප්‍රාග්ධන රැස්කිරීම් සහ පරිවර්තනීය වැඩ අතරතුර ඔහුගේ මිත්‍රත්වය සැබවින්ම භුක්ති වින්දෙමි. ඔහු කොබෝල්ට් හි ගත කළ කාලය ගැන මම ඔහුට ස්තූතිවන්ත වෙමි, ”නිර්මාතෘ සහ සභාපති පැවසීය Willard Ahdritz. “Kobalt Capital හි CIO ලෙස ඇය සමඟ වැඩ කරන අතරතුර කැට්‍රින්ගේ පුළුල් දැනුම සහ වැඩ ආචාර ධර්ම පිළිබඳව මා සැමවිටම පැහැදී සිටි අතර, පසුගිය වසර පහ තුළ ඇයගේ වර්ධනය දැකීමෙන් සතුටට පත් විය. ඇය දැන් CFO තනතුර භාර ගැනීම ගැන මම සතුටු වෙමි.

Next Post

Joe Jonas New Tanqueray Commercial හි Bridgerton කෙනෙක් වෙනවා: Watch

Wed Mar 16 , 2022
ලේඩි විස්ල්ඩවුන් බලන්න, අලුත් එකක් තියෙනවා බ්රිජර්ටන් නගරයේ. බදාදා (මාර්තු 16) ජෝ ජෝනාස් වංශාධිපතියාගේ නවතම සාමාජිකයා බවට පරිවර්තනය විය Netflix Tanqueray Gin සඳහා ආකර්ශනීය දැන්වීමක පවුල. “බ්‍රිජර්ටන් මෙන් ටී-ටයිම් කරන්නේ කෙසේද යන්න වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු. මම තමයි පළමු ජෝසෆ් ජෝනාස්,” පොප් තරුව රිජන්සි යුගයේ ටේල්කෝට්, ක්‍රාවාට් සහ නවීන දින සපත්තු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.