ටේලර් ස්විෆ්ට් ඇගේ ‘ඕල් ටූ වල්’ කෙටි චිත්‍රපටයේ ඩිලන් ඕ’බ්‍රයන්ව රඟපෑවේ මන්දැයි පැහැදිලි කරයි

ඔබේ කම්පන සහගත බිඳවැටීම ගැන විනාඩි 10ක ගීතයකට සැකසූ කෙටි චිත්‍රපටයක ඔබේ හිටපු පෙම්වතා වෙනුවෙන් ඔබේ පහත්, උපාමාරු, වයසට වඩා වාදනය කිරීමට ඔබ තෝරා ගන්නේ කාවද? ඔබ ඉන්නේ නම් ටේලර් ස්විෆ්ට්පිළිතුර Dylan O’Brien – සැබෑ ජීවිතයේ හරියටම විරුද්ධ වීම සඳහා ගෞරවයට පාත්‍ර වූ අයෙකි.

O’Brien ඇයව රඟපෑමට ගත් තීරණය ගැන Swift කෙටියෙන් කතා කළාය සියල්ල හොඳයි: කෙටි චිත්‍රපටය තුල කඩිමුඩියේගේ බදාදා (මාර්තු 16) පැතිකඩ වංකගිරි ධාවකය නළුවා. ඇගේ නැවත පටිගත කිරීමේ ක්‍රියාවලියට ඇල්බම දෙකක් (ඇය 2019 දී ඇගේ කැමැත්තට එරෙහිව ලබාගත් ස්කූටරයේ බ්‍රවුන් සංගීත ප්‍රධානීන් නීත්‍යානුකූලව අයිති කර ගැනීමේ උත්සාහයක් ලෙස ආරම්භ කළාය), ඇය ඇගේ 2012 ඇල්බමය නැවත නිකුත් කළාය. රතු පසුගිය වසරේ ඇයගේ වඩාත් විවේචනාත්මක පැසසුමට ලක් වූ ගීතයක් වන “All Too Well” හි මිනිත්තු 10 ක විශේෂ සංස්කරණයක් ද සමඟින්.

මෙම ගීතය ඇගේ රසිකයින් විසින් විශ්වීය ලෙස ආදරය කරන අතර 11 වතාවක් Grammy ජයග්‍රාහකයා එය සමඟ යාමට කෙටි චිත්‍රපටයක් ද ලියා අධ්‍යක්ෂණය කළේය, Sadie Sink සහ O’Brien ප්‍රධාන චරිත නිරූපණය කළේය. “ඕල් ටූ වෙල්” කෙටි චිත්‍රපටය සඳහා ඩිලන් මගේ පළමු තේරීම වූයේ මා සොයන බහුකාර්යතාව ඔහු සතුව ඇති බැවිනි” ස්විෆ්ට් පැවසීය. කඩිමුඩියේ ඊමේල් හරහා.

“මම ඔහුගේ වැඩ දැක ඇති අතර පුද්ගලයෙකු ලෙස ඔහු ගැන අපූරු දේවල් හැර අන් කිසිවක් අසා නැත,” ඇය තවදුරටත් පැවසුවාය. “අවසානයේ මට අවශ්‍ය වන්නේ ඔවුන් කරන දෙයට ආදරය කරන සහ උද්‍යෝගයෙන් එයට පැමිණෙන පුද්ගලයින් සමඟ වැඩ කිරීමටයි, මන්ද මම දේවල් නිර්මාණය කිරීමට ද ප්‍රවේශ වන්නේ එලෙස ය. ඔහු මාව සම්පූර්ණයෙන්ම විනාශ කළා, ඒ අත්දැකීමෙන් මට එවැනි හොඳ මිතුරෙකු ලැබීම ගැන මම ඇත්තටම වාසනාවන්තයි.

සඟරාවට අනුව, Swift ගේ පණිවිඩය O’Brien හට රංගනයට ආරාධනා කරයි All Too Well “නවකතාව-දිග” වූ අතර, පැහැදිලිවම පෙර පැවති හුවමාරුවක් ආරම්භ විය යෞවන වුල්ෆ් අනුචලනය කිරීමට මිනිත්තු පහකට වඩා වැඩි නළුවා. ඔහු එම කොටසට එකඟ විය – රසිකයන් සාමාන්‍යයෙන් ආදර්ශයට ගන්නේ කවුරුන්ද යන්නයි ජේක් ගිලෙන්හාල් – පැකිලීමකින් තොරව, කඩිමුඩියේ වාර්තා.

අනෙක් අතට, O’Brien විස්තර කළේ එය සමඟ වැඩ කිරීම කෙබඳුද යන්නයි පොප් නිව් යෝර්ක් හි දින දෙකක් පුරා පැවති වීඩියෝ රූගත කිරීම් වල තරුව. කෙටි චිත්‍රපටයේ කැපී පෙනෙන අවස්ථාවට තුඩු දුන් දෙයක්, ඔහුට සහ සින්ක්ට ව්‍යාපෘතියට අදහස් දායක වීමට ඉඩ දීමට ඇය කෙතරම් කැමැත්තෙන් සිටියාද යන්න ඔහු සඳහන් කළේය: සංගීතය සීතල නතර වන විට සහ තරු දෙක මුළුතැන්ගෙයෙහි නොසන්සුන් සටනක් ඇති විට.

“එතරම් සූක්ෂම කෙනෙකුට, ඇය ඉතා විශ්වාසයි,” O’Brien පැවසීය. “සියල්ල සංගීතයට කිරීමට සැලසුම් කර තිබුණි. ඒත් ඊට පස්සේ අපි ඒ දර්ශනය රඟපාද්දී [with dialogue]. [Taylor] වහාම ඉදිරියට ගොස්, ‘මේක තමයි. මම මේක වීඩියෝ එකේ ප්ලේ කරන්නයි යන්නේ.’ සැකසූ මොහොතේම එය හඳුනාගෙන අප එයට ගෙන එන දේ භාර ගැනීමට ඇති විශ්වාසය [shows how] ඇය සබඳතා සහ ඇගේ සහජ බුද්ධිය සමඟ ඉතා හොඳ ය.

Next Post

එන්සීඒඒ ආසන්නයේ එල්සි: එක්සත් රාජධානිය 'අගුලු දමා සූදානම්'

Wed Mar 16 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.