දිනකට කොරෝනා මරණ එකක් දක්වා පහළට

කොරෝනා වයිසරය ආසාදිතවූ එක් අයකු ඊයේ දින මියගොස් ඇතැයි සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා තහවුරු කළේය. ඒ අනුව මෙරට කොරෝනා මරණ සීග්‍රයෙන් පහළ ගොස් ඇත.

Next Post

කේන් බ්‍රවුන් ප්‍රමුඛ 2022 CMT සංගීත සම්මාන නාමයෝජනා: සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව

Wed Mar 16 , 2022
කේන් බ්රවුන් 2022 සඳහා ඉහළම තරඟකරුවා වේ CMT සංගීත සම්මාන, CBS හි අප්‍රේල් 11 විකාශය වීමට නියමිතයි. 2020 සහ 2021 සංදර්ශනයේ සම සත්කාරකත්වය දැරූ බ්‍රවුන්ට නාමයෝජනා හතරක් ඇත. Kelsea Balleriniපිට පිටම දෙවන වසර සඳහා මෙම වසරේ සම-සත්කාරකත්වය දරන, කළ පරිදි, නිර්දේශ තුනක් ඇත මිකී ගයිටන් සහ පළමු වරට නම් කරන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.