නිරිතදිග බෙංගාල බොක්කෙහි අඩු පීඩන කලාපයක් පිළිබඳ උපදෙස් නිකුත් කෙරේ

සමක ඉන්දියන් සාගරයේ සහ නිරිතදිග බෙංගාල බොක්ක ආශ්‍රිත ප්‍රදේශවල මුහුදු ප්‍රදේශ සඳහා කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව විසින් කාලගුණ නිවේදනයක් නිකුත් කර තිබේ. තව..

Next Post

ඉන්ධන පිරවුම්හල් අසළ තවදුරටත් දිගු පෝලිම්

Wed Mar 16 , 2022
“ඩීසල් හා පෙට්‍රල් නැත” ඩීසල් වලට අමතරව අද (16) දින පෙට්‍රල් මිලදී ගැනීම සඳහා ඉන්ධන පිරවුම්හල් දිගු පොලිස් පෝලිම් තිබේ. ඉන්ධන පිරවුම්හල් රැසක ඉන්ධන සහ පෙට්‍රල් ඩී යනුවෙන් සඳහන් කර ඇත. ඉන්ධන නොමැති වීම දිවයින පුරා ඉන්ධන පිරවුම්හල් රැසක් (15) දින වසා තැබෙන අතර විවෘත කර තැබූ ඉන්ධන පිරවුම්හල් ලබා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.