පෞද්ගලික ටැංකි හිමියන් ඉන්ධන බෙදා හැරීමේ සේවාවලින් ඉවත් වෙයි

ශ්‍රී ලංකා ඛනිජ තෙල් පෞද්ගලික ටැංකි රථ හිමියන්ගේ සංගමය ඊයේ (මාර්තු 15) මධ්‍යම රාත්‍රියේ සිට ක්‍රියාත්මක වන පරිදි ඉන්ධන ප්‍රවාහන සේවයෙන් ඉවත් වී ඇත. තව..

Next Post

හෝමාගම රථවාහන ධාවනයට බාධා

Wed Mar 16 , 2022
ඉදිරිපත් ඉල්ලා පාරේ විරෝධතාවක් විරෝධතාවයක් හෝමාගම නගරයේ රථවාහන තදබදයක් හටගෙන ඇති බවට වාර්තා වේ. හෝමාගම නගරයේ දිස්ති‍්‍රක් නියෝජිත ආයතනයක් ඉදිරිපිට අද (16) නිකුත් කර ඇති බවට විශාල පිරිසක් එකතු වී ඇති අතර, එම මුදල ඉදිරිපත් නොකළ බව පැවසීමත් සමග එම විරෝධතාවයට පැමිණ ඇත. ලැබුණු වාහනය ලබා ගැනීමට පැමිණ සිටි පුද්ගලයින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.