මාර්තු පිස්සු ගනුදෙනුව: DirecTV Stream වෙතින් මෙම ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන සමඟින් $30 දක්වා ඉතිරි කරන්න

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

මාර්තු පිස්සුව නැවත පැමිණ ඇත! 2022 NCAA ශූරතාවය පැසිපන්දු ක්‍රීඩා පසුගිය සති අන්තයේ ආරම්භ විය ඩිරෙක්ටීවී ප්‍රවාහය ඔබ සෑම මාර්තු මැඩ්නස් පිරිමි පැසිපන්දු තරඟාවලියක් නරඹන අතරතුර මුදල් ටිකක් ඔබේ සාක්කුවට දැමීමට ගනුදෙනුවක් තිබේ.

ප්‍රවාහ වේදිකාව එහි විනෝදාස්වාදය, තේරීම, ප්‍රිමියර් සහ අල්ටිමේට් රූපවාහිනී පැකේජ සීමිත කාලයක් සඳහා පමණක් වට්ටම් කළේය. මේ වන විට, නොමිලේ අත්හදා බැලීමකින් පසු විනෝදාස්වාද සැලැස්ම මසකට $59.99 (සාමාන්‍යයෙන් මසකට $69.99) වේ.

මෙම සීමිත ගනුදෙනුව යනු එක්වන නව ග්‍රාහකයින් බවයි ඩිරෙක්ටීවී ප්‍රවාහය ඔබ කුමන සැලසුමක් තෝරා ගත්තද දායකත්වයේ පළමු මාස ​​තුන සඳහා $30 ඉතිරි කරයි. මාස තුනක ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන අවසන් වූ පසු, දායකත්වය සඳහා අවම වශයෙන් මසකට ඩොලර් 69.99ක් වැය වේ.

DirecTV Stream සමඟින්, ක්‍රීඩා ලෝලීන්ට සජීවී සහ කලාපීය ක්‍රීඩා විශාල ප්‍රමාණයක් භුක්ති විඳිය හැකිය. විනෝදාස්වාදය ABC, CBS, NBC, FX, USA, Bravo, BET, A&E, CMT, History Channel, Comedy Central, Hallmark Channel, TruTV, USA, FX, HGTV, Food Network සහ තවත් බොහෝ නාලිකා 65කට අධික සංඛ්‍යාවකින් පිරී ඇත.

මිලදී ගන්න: DirecTV Stream මාස 3ක් සඳහා මසකට $59.99

තවත් සජීවී නාලිකා අවශ්‍යද? එම තේරීමේ සැලැස්ම අමතර ගාස්තුවකින් තොරව කලාපීය ක්‍රීඩා ජාල භුක්ති විඳීමට ඔබට ඉඩ සලසයි. ප්‍රවාහ පැකේජය මාසිකව ඩොලර් 79.99 දක්වා (මසකට ඩොලර් 90 සිට පහළට) සහ MLB ජාලය, NBA TV, විද්‍යාල ක්‍රීඩා ජාල සහ තවත් බොහෝ දේ ඇතුළත් නාලිකා 90කට වඩා විශේෂාංග. වෙත දායක වන්න අවසාන සැලැස්ම Oxygen, Golf Channel, NHL Network, Universal Kids සහ නාලිකා 130කට වඩා වැඩි ප්‍රමාණයකට අමතරව විනෝදාස්වාදය සහ තේරීම් සැලසුම්වල ඇති සියල්ල සඳහා මසකට $94.99 (සාමාන්‍ය $104.99) ගෙවන්න. එම ප්‍රිමියර් පැකේජය මසකට $139.99, සාමාන්‍ය $149.99, නාලිකා 140කට වඩා වැඩි ප්‍රමාණයක් සඳහා, ලාභ ප්‍රවාහ පැකේජවල ඇති සියල්ලට අමතරව. ඔබටත් ලැබෙනවා HBO මැක්ස්, ප්රදර්ශණ කාලය, ස්ටාර්ස්, Cinemax ප්‍රිමියර් සැලැස්මට ඇතුළත් කර ඇති අතර මාස තුනක නොමිලේ Epix. සියලුම DirecTV ප්‍රවාහ සැලසුම්වලට අසීමිත ක්ලවුඩ් DVR ඇතුළත් වේ.

මාර්තු පිස්සු ක්‍රීඩා ඔන්ලයින් නරඹන්නේ කෙසේද?

2022 මාර්තු මැඩ්නස් ක්‍රීඩා කාලසටහන අඟහරුවාදා (මාර්තු 15) ඔහියෝ හි ඩේටන් හි පළමු තරඟ හතරෙන් ආරම්භ වේ. Texas Southern vs. Texas A&M-Corpus Christi ප.ව. 6:40 ට ET TruTV ඔස්සේ විකාශනය වීමට නියමිත අතර ඉන් අනතුරුව වයෝමින් එදිරිව ඉන්දියානා රාත්‍රී 9:10 ට ET විකාශය වීමට නියමිතය. ක්‍රීඩා 2022 අවසන් හතර වන විට අප්‍රේල් 2 වන දින නිව් ඕර්ලියන්ස් හි ආරම්භ වේ. ක්ලික් කරන්න මෙතන සම්පූර්ණ 2022 මාර්තු පිස්සු කාලසටහන සඳහා.

ඔබට DirecTV සහ සජීවී රූපවාහිනිය සඳහා වෙනත් වේදිකා හරහා මාර්තු මැඩ්නස් ක්‍රීඩා ප්‍රවාහ කළ හැකිය Hulu+ සජීවී රූපවාහිනිය, ෆුබෝ හා Sling TV.

ඔබට මාර්තු මැඩ්නස් ක්‍රීඩා නැරඹිය හැකිදැයි කල්පනා කරයි පැරාමවුන්ට් +? පිළිතුර ඔව්! CBS හි විකාශය වන සෑම March Madness ක්‍රීඩාවක්ම Paramount+ හි එකවර ප්‍රවාහය වේ. ඔබ තවමත් Paramount+ සඳහා ලියාපදිංචි වී නොමැති නම්, අදම එක්වන්න සහ පළමු සතිය සඳහා නොමිලේ ප්‍රවාහය ආරම්භ කරන්න. සැලැස්ම පිරිවැය වනු ඇත මසකට $4.99 නොමිලේ අත්හදා බැලීමෙන් පසුව සහ ඔබට ඕනෑම වේලාවක අවලංගු කළ හැක.

Next Post

5 වන සතිය: සතියේ සැහැල්ලු පන්දු ක්‍රීඩකයින්

Wed Mar 16 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 සැහැල්ලු පන්දු වාරයේ 5 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩකයින් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.