මිෂෙල් ශාඛාව සති හයක් වයසැති දරුවාට සාත්තු කිරීම ගැන ‘ලැජ්ජා’ කළ මවට පහර දෙයි

මිෂෙල් ශාඛාව හැමතැනම අම්මලා වෙනුවෙන් ස්ථාවරයක් ගන්නවා. අඟහරුවාදා (මාර්තු 15), “ද ගේම් ඔෆ් ලව්” ගායකයා රැගෙන ගියේය ට්විටර් සති හයක් වයසැති තම දියණියට පොදු උද්‍යානයක මව්කිරි දීම නිසා තවත් මවක් විසින් තමාට “ලැජ්ජාවක්” ඇති වූ බව පැවසීමෙන් පසු ඇයගේ කලකිරීම් ප්‍රකාශ කිරීමට.

“මගේ සිඟිති දරුවා සෙල්ලම් කරමින් සිටියදී ක්‍රීඩා පිටියක බංකුවක් මත සති 6ක් වයසැති මගේ දරුවාට කිරි දීම ගැන තවත් මවක් (ඇගේම කුඩා ළදරුවා අල්ලාගෙන සිටියාය!) මට ලැජ්ජාවක් ඇති වුණා,” ඇය ලිව්වාය. “ඇය කිව්වා මම ‘නිහතමානී’ නැහැ කියලා මම කම්පනයට පත් වෙනවා මේ වගේ විනිශ්චයක් සහෝදර අම්මා කෙනෙක්ගෙන් එන එක ගැන!”

ඇය තවදුරටත් මෙසේ පැවසුවාය, “…පැහැදිලි කරන්න, මම හෙද ටැංකියක් උඩ තිබ්බා, අනිත් අයගෙන් ඈත් වෙලා ඉඳගෙන හිටියා. මම සෙනඟ අතරට ගිහින් මගේ ටී-s එළියට කස පහර දුන්නා වගේ නෙවෙයි. මවක් වීම සෑහෙන්න අමාරුයි. අපි අපේ ළදරුවන්ට පෝෂණය කරන ආකාරය ගැන අපට එකිනෙකා විනිශ්චය කළ නොහැකිද? ”

ශාඛාව 2020 දෙසැම්බරයේ ගබ්සාවක් අත්විඳීමෙන් පසු පෙබරවාරි 2 වන දින කළු යතුරු සඳහා බෙර වාදකයාගේ සැමියා වන පැට්‍රික් කාර්නි සමඟ දියණිය විලී ජැකට් කාර්නිව පිළිගත්තාය. ඇය තම කුඩා දරුවාගේ විශේෂත්වයේ අර්ථය පැහැදිලි කරන මිහිරි පණිවිඩයක් සමඟ Instagram හරහා තම දියණියගේ පැමිණීම ලොවට ප්‍රකාශ කළාය. නාමය.

“ලෝකයට සාදරයෙන් පිළිගනිමු, මිහිරි විලී දැරිය,” ඇය ලිවීය. “Willie Jacquet Carney ඉපදුණේ 2/2/22. ඇය පැට්‍රික්ගේ ආච්චි විලී මැජ්ගේ නමින් නම් කර ඇති අතර මගේ මවගේ මංගල නම/මගේ මැද නම ඇත. අපි ගොඩක් ආදරෙන් ඉන්නවා” ඇය සිරස්තල දැක්වුවාය බ්ලැන්කට්ටුවක පොරවාගෙන සිටින විලීගේ පින්තූරයක්.

ශාඛාවට තවත් දරුවන් දෙදෙනෙකු සිටී – Rhys James Carney, 3, ඇගේ සැමියා සහ 16 හැවිරිදි දියණිය Owen Isabelle Landau සමඟ හිටපු සැමියා සංගීතඥ Teddy Landau.

ශාඛාවේ ට්වීට් පහතින් බලන්න.

Next Post

මා ගන්නා ක්‍රියාමාර්ගවල වගකීම මම භාරගන්නවා - ජනපති

Wed Mar 16 , 2022
ජනතාව මුහුණ දෙන විවිධ දුෂ්කරතා පිළිබඳව තමන් හොඳින් දන්නා බවත් එම ගැටලුවලට විසඳුම් සෙවීම සඳහා දැඩි තීන්දු තීරණ ගන්නා බවත් ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.