රයිට් වැන්ඩර්බිල්ට NIT හි ඉදිරියට යාමට උදව් කරයි

ජෝර්ඩන් රයිට් ලකුණු 24ක් ලබා ගනිමින් කොමදෝරු කණ්ඩායම බෙල්මොන්ට්ට එරෙහිව ලකුණු 82-71ක ජයක් ලබා NIT තරඟාවලියේ දෙවන වටයට පිවිසියේය.

Next Post

අද කාලගුණයේ වෙනසක්

Wed Mar 16 , 2022
කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුවෙන් නිවේදනයක් ‍යම, දකුණ, බස්නාහිර, සබරගමුව සහ දකුණු පළාත්වල අද (16) දිනයේදී අහස වළාකුලින් බරව පවතින බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. එම දෙපාර්තමේන්තුව සඳහන් කරයි. සබරගමුව සහ පළාත්වලත් කළුතර දිස්ත්‍රික්කයේ දකුණු පළාතේ සවස 4.00 ට පසුව ස්ථාන ස්වල්පයක වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇතිවේ. දිවයිනේ ප්‍රදේශයේ ප්‍රධාන වශයෙන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.