රිහානා පවසන්නේ ඇය තම දරුවා ආරක්ෂා කර ගැනීම සඳහා ‘මනෝවිද්‍යාව’ යන බවයි, ඇය තම තුන්වන ත්‍රෛමාසිකයේ සිටින බව හෙළි කරයි

රිහානා ගර්භණීභාවය දිනෙන් දින නිරූපිත පෙනුමක් ඇති විය හැකිය, නමුත් විලාසිතා ඔබව රවටා ගැනීමට ඉඩ නොදෙන්න: ඇගේ අංක එකේ ප්‍රමුඛතාවය වන්නේ තම දරුවා ආරක්ෂා කිරීමයි. සමඟ කතා කරයි එල්ලේ සෙනසුරාදා (මාර්තු 12) Ulta හි Fenty Beauty විවෘත කිරීමේ උත්සවයේදී, “Work” ගායිකාව ඇය බිහි කළ පසු ඇය කුමන ආකාරයේ මවක් වනු ඇත්ද යන්න පිළිබඳව යම් අවබෝධයක් ලබා දුන්නාය.

රිහානා බ්‍රාවෝ රූපවාහිනියේ රසිකාවියක් බව සලකන විට ඇය අගය කරන බව පැවසුවාය සැබෑ ගෘහනියන් Heather Dubrow සහ Teresa Giudice ගේ දෙමාපිය විලාසයන් රංගනයෙන් දායක වේ. “හෙදර් ඩුබ්‍රෝ මවක් වන විට ඉතා චාම් ය. ඇය තම දරුවන්ට ඔවුන් ලෙස සිටීමට ඉඩ දෙන ආකාරයට ආදරය කරන්න. ඒ වගේම ඒක ඇත්තටම මට ආශ්වාදයක්. නමුත් තෙරේසා [Giudice] ජර්සි සිට ඇගේ දරුවන් ගැන සෙල්ලම් නොකරයි.

ඇය තවදුරටත් කියා සිටියේ, “ඒ ළමයි ගැන ඇය ඔබව සමතලා කරයි. එය මා සමඟ බොහෝ සෙයින් අනුනාද වන්නේ මා වීමට යන්නේ එවැනි මවක් බව මට හැඟෙන බැවිනි. ඒ ගැන සයිකෝ. ” රීහ් ඇගේ දරුවන් මත “මේසයක් පෙරළනු ඇත” යැයි සම්මුඛ පරීක්ෂකවරයා විහිළු කළ විට, 34 හැවිරිදි ඇය පැවසුවේ “වඩා නරකයි. ඔයා මගේ ළමයි ගැන කතා කරන්න, ඒක ඉවරයි.

Fenty රූපලාවණ්‍ය සහ විලාසිතා නිරූපිකාව ද ඇය දැනට සිටින්නේ ඇගේ ගර්භනී අවධියේ තුන්වන ත්‍රෛමාසිකයේ සිටින බව හෙළි කළ අතර, ගර්භණී හෝමෝන සහ ඇයගේ නම රූපලාවන්‍ය සහ සම රැකවරණ රේඛාවේ ආධාරයෙන් ඇය දිගටම අපූරු පෙනුමක් ඇති බව බෙදා ගත්තාය.

“මම කියන්නේ, ඔවුන් අත්වැල් බැඳගෙන යනවා. ගැබ් ගැනීමක් තිබේ. ඒ දවස් එහෙමත් තියෙනවා කෙල්ලේ. විශේෂයෙන්ම ඔබ අවදි වන තුන්වන ත්‍රෛමාසිකයේ ඔබ, ඔහ්, මම ඇඳුම් ඇඳිය ​​යුතුද? වේශ නිරූපණය නිසැකවම ඔබට සැබෑ පුද්ගලයෙකු ලෙස දැනීමට උපකාරී වේ, ”නව වතාවක් ග්‍රැමී ජයග්‍රාහකයා පැවසීය. “මම වැඩි අවධානයක් යොමු කළේ මොයිස්චරයිසින් සහ සමෝච්ඡකරණය කෙරෙහි පමණයි. මුහුණ ටිකක් රවුම් සහ රළු බවට පත්වේ. නාසය පැතිරීමට පටන් ගනී. ඇඳුම් ඇඳීම සහ ඔබ ඔබේ වේශ නිරූපණය කිරීමට යන ආකාරය දක්වා සෑම දෙයක්ම අභියෝගයකි. නමුත් මම අභියෝගවලට කැමතියි. නිර්මාණශීලී වීමට සහ නව ආකාරවලින් නිර්මාණය කිරීමට මට බල කරන දේවල් වලට මම කැමතියි. අලංකාරය සමඟ ඔබට කළ හැකි බොහෝ දේ ඇත.

රැප් ගායකයෙකු සමඟ ඇගේ පළමු දරුවා අපේක්ෂාවෙන් සිටින රිහානා A$AP රොකීසමඟ ඇයගේ ගැබ් ගැනීම හෙළි විය නිව් යෝර්ක් නගරය ජනවාරි 30-31 සති අන්තයේ සංචාරය කිරීම.

Next Post

අංක 1-බීජ ඇගී NIT හි ඇල්කෝන් ප්‍රාන්තයෙන් ඉවතට ඇදී යයි

Wed Mar 16 , 2022
NIT හි පළමු වටයේ දී Alcorn State, 74-62, පරාජය කිරීමට Texas A&M දෙවන භාගයේදී ඉවත් විය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.