ශ්‍රී ලංකාවෙන් නව කොවිඩ්-19 ආසාදිතයින් 320ක් හඳුනා ගැනේ

රට තුළ දෛනිකව නව ආසාදිතයින් සංඛ්‍යාව ඉහළ යමින් පවතින බැවින් අද දින තවත් පුද්ගලයින් 320 දෙනෙකු Covid-19 සඳහා ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කර ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. තව..

Next Post

කොවිඩ් මරණ 1ක් දක්වා අඩුවෙයි

Wed Mar 16 , 2022
රටම කම්පාකරමින් අද වාර්තා වූ කොවිඩ් මරණය කොවිඩ් ආසාදනය වූ එක් අයකු (15) දින සුවය ලබා සුවය සේවා අධ්‍යක්ෂ වෛද්‍යවරයා තහවුරු කළේය. ඒ අනුව මරණය සීග්‍රයෙන් පහළට ගොස් ඇත. 16416 දක්වා ඉහළ ගොස් තිබේ. The post කෝවිඩ් මරණ 1ක් දක්වා අඩුවෙයි appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.