ශ්‍රී ලංකාවේ දෛනික Covid-19 මරණ සංඛ්‍යාව 1 දක්වා පහත වැටේ

රජයේ ප්‍රවෘත්ති දෙපාර්තමේන්තුවට අනුව ඊයේ දිනය තුළ වාර්තා වී ඇත්තේ කොරෝනා වෛරසය ආශ්‍රිත එක් මරණයක් පමණක් බවයි. තව..

Next Post

පොලිස් නිල ඇඳුමට එහා ගිය මනුෂ්‍යත්වය

Wed Mar 16 , 2022
සමාජ මාධ්‍ය හරහා වේගයෙන් හුවමාරුවෙන ඡායාරූපයේ කතාව පොලිස් නිලධාරියෙකු නිල ඇඳුමින් සැරසී පාසල් දරුවෙකුට ආහාර කවන ඡායාරූප පෙළක් අන්තර්ජාලයේ සැරිසරයි. නවගමුව පොලිස් ස්ථානාධිපති ප්‍රධාන පොලිස් පරීක්ෂක ලක්ෂ්මන් ද සිල්වා මහතා ආහාර ලබා දෙන්නේ අනතුරකට ලක්වූ දරුවෙකුටය. අද කඩුවෙල මුනිදාස කුමාරතුංග විදුහල ඉදිරිපිටදී මෙම දරුවා බස් රථයෙන් අනතුරට ලක්ව තිබේ. එම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.