සෙලීනා ගෝමස් ‘ඉටිපන්දම් දහසය’ මත පදනම්ව නව මාලාවක් නිර්මාණය කරයි

ප්‍රාර්ථනාවක් කරන්න, මොකද සෙලීනා ගෝමස් මත ලතින් ස්පින් එකක් දමයි ජෝන් හියුස් සම්භාව්ය ඉටිපන්දම් දහසයක්.

සහයෝගිතාකරුවන් වන Tanya Saracho සහ Gabriela Revilla Lugo සමග එක්ව, පොප් තරුව නව පැය භාගයක කතා මාලාවක් නිර්මාණය කරයි ඉටිපන්දම් 15 ක්එය Molly Ringwald රංගනයෙන් දායක වූ 1984 එළඹෙන වයසේ චිත්‍රපටයෙන් පිටුවක් ගනු ඇත.

අනුව විවිධත්වය, හාස්‍ය කතා මාලාව “උසස් පාසැලේදී තරුණ ලතින් ජාතිකයින් හතර දෙනෙකු අනුගමනය කරනු ඇත, ක්වින්සියානෙරා සමය ළං වන විට ළමා කාලය අත්හැරීම යන්නෙන් අදහස් කරන්නේ කුමක්දැයි ගවේෂණය කරමින් නොපෙනෙන හැඟීම් සැරිසරයි.” ගෝමස් NBC ප්‍රවාහය වෙත යොමු කෙරෙන ව්‍යාපෘතියේ විධායක නිෂ්පාදක ලෙස කටයුතු කරනු ඇත මොනරාSaracho සහ Lugo යන දෙදෙනාම ලිවීමට සහ විධායක නිෂ්පාදන කිරීමට බලාපොරොත්තු වේ.

ලතින් භාෂාවෙන් ආභාෂය ලබා ගැනීම ඉටිපන්දම් දහසයක් රූපවාහිනි නිෂ්පාදනයට ගෝමස්ගේ පළමු ප්‍රවේශය නොවේ. 2017 සිට 2020 දක්වා, ස්ටාර්ලට් විධායකයා Netflix අනුවර්තනය නිෂ්පාදනය කළේය 13 හේතුසහ ඇය දැනට Hulu’s හි තරු සහ විධායක නිෂ්පාදක ලෙස ද්විත්ව රාජකාරියක් දරයි මිනීමැරුම් පමණයි ගොඩනැගිල්ලේ Steve Martin සහ Martin Short සමඟින්. (මේබල් මෝරා ලෙස ඇයගේ භූමිකාව වෙනුවෙන්, ගෝමස් හාස්‍ය කතා මාලාවක හොඳම නිළිය සඳහා විචාරක තේරීම් සම්මාන සඳහා නිර්දේශයක් ද ලබා ගත්තාය.

අංකුර රූපලාවන්‍ය ශිල්පිනිය ඉරිදා සම්මාන ප්‍රදානෝත්සවයේදී ද ඇගේ පෙනුම භාවිතා කළාය ග්ලැම් ගන්න ඇය 2020 සැප්තැම්බර් මාසයේදී දියත් කළ ජනප්‍රිය රූපලාවන්‍ය නිෂ්පාදන පෙළ වන Rare Beauty භාවිතා කරමින්.

මෙම සම්මාන උළෙලේදී ගෝමස් ද ඒ ඉදිරිපත් කරන්නා 2022 Screen Actors Guild Awards හිදී, Oscar de la Renta සහ Bulgari diamonds විසින් අලංකාර වූ කළු වෙල්වට් ගවුමකින් සැරසී සිටියේය. ඈ ඇගේ සපත්තු ගැලෙව්වාකෙසේ වෙතත්, a ගැනීමෙන් පසු පෙරළෙනවා උත්සවයට පෙර රතු පලස මත.

Next Post

රයිට් වැන්ඩර්බිල්ට NIT හි ඉදිරියට යාමට උදව් කරයි

Wed Mar 16 , 2022
ජෝර්ඩන් රයිට් ලකුණු 24ක් ලබා ගනිමින් කොමදෝරු කණ්ඩායම බෙල්මොන්ට්ට එරෙහිව ලකුණු 82-71ක ජයක් ලබා NIT තරඟාවලියේ දෙවන වටයට පිවිසියේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.