1986 ප්‍රින්ස් ඇල්බමය වන ‘කැමිල්’ නොඇසූ තෙර්ඩ් මෑන් වාර්තා: වාර්තාව

ඇල්බමයක් කුමාරයා ඔහුගේ ස්ත්‍රී වෙනස් ඊගෝ යටතේ පටිගත කර ඇත, කැමිල්, තර්ඩ් මෑන් රෙකෝඩ්ස් වලට ස්තුති වන්නට අවසානයේ දිවා ආලෝකය දකිනු ඇත. අනුව මෝජෝ, තර්ඩ් මෑන් සම-නිර්මාතෘ බෙන් බ්ලැක්වෙල් පොරොන්දු වූයේ, “අපි අන්තිමට ඒක එළියට දාන්නම්… ප්‍රින්ස්ගේ මිනිස්සු එකඟ වුණා, ගොඩක් ලේසියි.” සඟරාව වාර්තා කළේ මෙම ඇල්බමය ඔහුගේ XX වර්ණදේහ දෙවන ස්වයංක්‍රීය යටතේ දිවංගත සංගීත බහුමාධ්‍යයා විසින් ලියා පටිගත කර එය පරීක්ෂණ මුද්‍රණ වේදිකාවට ගෙන ගිය නමුත් නිමි ඇල්බමයක් කිසි විටෙකත් සාදා හෝ නිකුත් නොකළ බවයි.

එකතුවේ ඇති සියලුම ගීත 8 අවසානයේ වෙනත් ඇල්බමවල නිකුත් කළද, ප්‍රින්ස් අදහස් කළ මුල් ස්වරූපයෙන් ඒවා කිසි විටෙකත් එකට අසා නැත. කාලරාමුව අනුව, ඇල්බමය 1986 අතර කාලයේ පටිගත කර ඇති බව පෙනේ පෙළපාලිය සහ 1987 ගණන්වල ටයිම්ස් අත්සන් කරන්න. අවසාන ගීත අතර (මුල් පිටපත සහ 2020 ප්‍රතිනිර්මාණය කරන ලද අනුවාදය අතර) අවසන් වූ ගීත අතර “හවුස්කේක්,” “අමුතු සම්බන්ධය,” “ෂොකාඩෙලිකා,” “නැවත ඉපදීම” සහ “මම ඔබේ පෙම්වතිය වූවා නම්.”

මේ අතර, “ෆීල් යූ අප්” ඔහුගේ 1989 හි දර්ශනය වූ “පාර්ටිමන්” හි ආ-පාර්ශවයක් විය. වවුල් මිනිසා ශබ්ද පට ඇල්බමය (සහ 1993 දී පහරවල්/බී-පැති එකතුව), 1988 Michael J. Fox නාට්‍යයේ හඬ පටයේ “Good Love” දර්ශනය විය. දීප්තිමත් ආලෝකය, විශාල නගරය සහ “Rockhard in a Funky Place” 1994 ගණන්වල නිවසක් සොයා ගත්තේය කළු ඇල්බමය.

2016 අප්‍රේල් මාසයේදී වයස අවුරුදු 57 දී ප්‍රින්ස් ෆෙන්ටැනයිල් අහම්බෙන් අධික ලෙස පානය කිරීමෙන් පසු මිය ගිය දා සිට, නැසීගිය ගායකයාගේ වතුයාය 2016 වසරේ විශිෂ්ටතම ජනප්‍රිය ඇල්බමය ඇතුළුව මරණින් පසු ඇල්බම මාලාවක් නිකුත් කර ඇත. 4 කවදා හෝඔහුගේ නිරූපකයේ ඩිලක්ස් අනුවාදයකි දම්පාට වැස්ස ශබ්ද පටය2018 වසරේ පියානෝව සහ මයික්‍රෆෝනය2019 මුල් පිටපත්සහ, පසුගිය වසරේ, කලින් නිකුත් නොකළ පළමු සම්පූර්ණ ඇල්බමය, සාදරයෙන් පිළිගනිමු 2 ඇමරිකාව. තුන්වන මිනිසා සහ ප්‍රින්ස් වතුයායේ ප්‍රකාශකයින් පුවත්පත් වේලාවේදී අමතර අදහස් දැක්වීමට සම්බන්ධ වීමට නොහැකි විය.

සඳහා ධාවන ලැයිස්තුව කැමිල්:

“මාංශයේ නැවත ඉපදීම”
“ගෘහ කම්පනය”
“අමුතු සම්බන්ධය”
“උඹට දැනෙනවා”
“ෂොකාඩෙලිකා”
“හොඳ ආදරය”
“මම ඔබේ පෙම්වතිය නම්”
“Rockhard In A Funky Place”

Next Post

ශ්‍රී ලංකාවේ දෛනික Covid-19 මරණ සංඛ්‍යාව 1 දක්වා පහත වැටේ

Wed Mar 16 , 2022
රජයේ ප්‍රවෘත්ති දෙපාර්තමේන්තුවට අනුව ඊයේ දිනය තුළ වාර්තා වී ඇත්තේ කොරෝනා වෛරසය ආශ්‍රිත එක් මරණයක් පමණක් බවයි. තව..

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.