එඩ් ෂීරන් පවසන්නේ ඔහු ළඟදීම අපට ප්‍රධාන ‘වංගුබෝලයක්’ විසි කිරීමට සූදානම් බවයි

එඩ් ෂීරන් අච්චුව බිඳ දමන බවට පොරොන්දු වන නව ව්‍යාපෘතියක් මාසය අවසන් වීමට පෙර අත්හැරීමට සැලසුම් කරයි. නවසීලන්තය සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ව්‍යාපෘතිය NZ ඔහුගේ දැන් ප්‍රකාශයට පත් කළ 2023 “ගණිත” ක්‍රීඩාංගනය ප්‍රවර්ධනය කිරීමට ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ නවසීලන්ත සංචාරයගායකයා පැවසුවේ අභිරහස් නිකුතුව ඔහුගේ ගණිතමය වශයෙන් නම් කර ඇති ඇල්බම මාලාවේ නවතම ප්‍රවේශය නොවන බවත්, ඒ වෙනුවට ඔහුගේ නිර්මාණයට සැබෑ වාම ක්ෂේත්‍ර එකතු කිරීමක් බවත්ය.

ඔහු “ඇත්තටම” ගණිත රසිකයෙක් නොවන බව සංදර්ශනයේ සත්කාරකයින්ට පොරොන්දු වූ ෂෙරාන් – තමාට “ගුවන්විදුලිය සඳහා මුහුණක්” ඇති බව තමාට මුලදී අවබෝධ වූ බවත්, ඇත්ත වශයෙන්ම ඔහුට “” වීමට අවශ්‍ය නොවූ බවත් ස්වයං-නිග්‍රහාත්මක ලෙස පැවසීය. පෝස්ටර් කොල්ලා” සහ සියුම් රූපයකට හේත්තු වී ඔහුගේ වාර්තා විකුණන්න. “ඉතින් මම ක්‍රමයක් හොයාගත්තා [to do] එය වර්ණ හා සංකේත සමඟ. මම කිව්වේ, ‘මම කැමතියි, ‘සමාන ලකුණක් සහිත රතු පාටින් හෝ ගුණයක් සහිත කොළ පාටින් හෝ බෙදීමක් සහිත නිල් පාටින් හෝ ප්ලස් එකක් සමඟ තැඹිලි පාටින් ඇති දැන්වීම් පුවරුවක් ඇති අතර මිනිසුන් යනවා, ඔහ්, එඩ්ස් ගෝට් අලුත් ඇල්බමයක් එළියට එනවා,’ ඔහු පැහැදිලි කළේය.

පුදුමය ඇති වූයේ එවිටය. පැහැදිලි ඊළඟ මාතෘකාව තේරීම ඔහුව තල්ලු කරයිදැයි ඇසූ විටය අඩුයි (), එඩ් පැවසුවේ එය ගණනය නොකළ බවයි. “එය මම තැබූ ඊළඟ වාර්තාව නොවනු ඇත,” ඔහු පැවසීය. “මට තව ටිකක් වක්‍ර බෝලයක් තියෙනවා. අපි දින 10 කින් එහි පළමු දෙය පහත වැටී ඇත. මොකක් හරි එලියට එන්න වෙයි. එය නවසීලන්තයේ දැවැන්ත පහරක් වනු ඇතැයි මම නොසිතමි, මම අවංක විය යුතුය. එය තවත් තැනක විශාල පහරක් වනු ඇත. ඒක අහනකොට තේරෙයි.”

ෂෙරාන් ඔහුගේ රසිකයින් වෙත වක්‍රබෝල විසි කිරීමට පුරුදු වී ඇත, ඔහුගේ නව රීමික්ස් “නරක පුරුදු” බ්‍රිතාන්‍ය ලෝහ සංගීත කණ්ඩායමක් සමඟින් බ්‍රින්ග් මී ද හොරයිසන් සහ කැමිලා කැබෙල්ලෝ සමඟ තවත් ජනප්‍රිය සහයෝගීතාවක් පොප් සුසර කරන්න”බම් බාම්.”

මාධ්‍ය වේලාවේදී ඔහුගේ ඉදිරි විස්මිත නිකුතුව පිළිබඳ අමතර තොරතුරු කිසිවක් නොතිබුණි.

එම සම්මුඛ සාකච්ඡාව පහතින් නරඹන්න.

Next Post

කොම්පඤ්ඤවීදියේදී පුද්ගලයෙකු කපා කොටා ඝාතනය කරයි

Thu Mar 17 , 2022
කොළඹ 02, කොම්පඤ්ඤවීදියේ ඩෝසන් වීදියේදී පුද්ගලයෙකු තියුණු ආයුධයකින් කපා කොටා ඝාතනය කර ඇති බව වාර්තා වේ. තවත්..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.