ගෑස් නැව් වලට සල්ලි ගෙවයි

ගෑස් ගොඩබෑම ආරම්භයි

පසුව නැව් සඳහා මුදල් ගෙවීමට ඇති බව ජනාධිපති මාධ්‍ය අංශය පවසයි.

අද(17) සිට අනුමත ගොඩබෑම සහ බෙදාහැරීමේ කටයුතු යථාතත්වයට පත්වන බව ඒ අනුව ජනාධිපති මාධ්‍ය අංශය ප්‍රකාශ කළේය.

The post ලැබුණු නැව් වලට සල්ලි ගෙවයි appeared first on Aruna.

Next Post

මාස ගණන් පහත වැටීමෙන් පසු, ෆෙඩරල් බැංකුව පොලී අනුපාතය ඉහළ නංවන බැවින් සංගීත කොටස් ඉහළ යයි

Thu Mar 17 , 2022
ෆෙඩරල් අරමුදල් අනුපාතය 0.25% සිට 0.50% දක්වා ඉහළ නැංවීමෙන් උද්ධමනය සහ ඉහළ යන ආර්ථිකයට එරෙහිව සටන් කිරීමට ෆෙඩරල් සංචිතය පියවර ගැනීමෙන් පසු මෑත මාසවල ප්‍රචණ්ඩත්වයට පත් වූ සංගීත කොටස්වලට බදාදා (මාර්තු 16) විවේකයක් ලැබුණි. ෆෙඩරල් අරමුදල් අනුපාතය යනු අන්තර් බැංකු ණය සහ ක්‍රෙඩිට් කාඩ්, උකස් සහ වාහන ණය සඳහා ණය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.