ජනපතිගෙන් කබ්රාල්ට ලොකු සහතිකයක්

ශ්‍රී ලංකා මහ බැංකුවේ අධිපති අජිත් නිවාඩ් කබ්රාල් මහතා ඉවත් කරන ලෙස තමා දැනුම් දුන් බවට පළවී ඇති ඇතැම් මාධ්‍ය වාර්තාවල කිසිදු සත්‍යතාවක් නොමැති බව ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා පැවසීය.

Next Post

UMG හි වර්ජින් සංගීතය සමඟ හවුල්කාරිත්වය තුළින් බිම්මල් සමූහය 'නව උස' ඉලක්ක කරයි

Thu Mar 17 , 2022
බිම්මල් සමූහයස්වාධීන සංගීත ජගර්නාට්, යුනිවර්සල් මියුසික් සමූහයේ ඉන්ඩි ලේබලය සහ කලාකරුවන්ගේ සේවා අංශය සමඟ බහු-ස්ථර වැඩපිළිවෙලක් සමඟ හවුල් වී ඕස්ට්‍රේලියානු සමාගම “නව තලයකට” ඔසවා තැබීමට සහ එහි කලාකරුවන් සඳහා ගෝලීය අවස්ථා සුරක්ෂිත කිරීමට පොරොන්දු වේ. බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 17) ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද මෙම සන්ධානය, වර්ජින් මියුසික් ලේබල් සහ ආර්ටිස්ට් සර්විසස් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.