ජපානයේ Yuzu ‘Always’ සඳහා Pixel Art Animation වීඩියෝව බෙදා ගනී

යූසු ඩිජිටල් ලෙස එහි නව ගීතය “සැමවිටම” එහි ඉදිරි නව ඇල්බමයෙන් නිකුත් කරන ලදී සෙනඟමාර්තු 23 ට නියමිත අතර, ඒ සමඟ ඇති නව සංගීත වීඩියෝව බෙදා ගන්නා ලදී.

මෙම ගීතය පසුගිය වසන්තයේ සිට J-pop super-duo හි අථත්‍ය ප්‍රසංගයේ අවසාන අංකය ලෙස ප්‍රථම වරට ප්‍රදර්ශනය කරන ලදී. Yuzu Online Live 2021 Yuzutown/Always Yuzutown. සාමාජික Yuujin Kitagawa විසින් ලියන ලද, මෙම බැලට් එක අපගේ එදිනෙදා ජීවිතයට තර්ජනයක් වන වසංගතය හේතුවෙන් අනාගතය අවිනිශ්චිත වන බැවින්, අතීතයේ මෙන් අපට නොපෙනෙන ආදරණීයයන් සඳහා හැඟීම් ප්‍රකාශ කරයි.

සම්පූර්ණයෙන්ම pixel art animation මගින් නිර්මාණය කරන ලද නව සංගීත වීඩියෝව, mae විසින් මෙහෙයවන ලදී. පොරොන්දු වූ පික්සල් කලාකරුවා 2020 දී පැවති ෂිබුයා පික්සෙල් චිත්‍ර තරඟයේ ඉහළම ත්‍යාගය දිනා ගත් අතර එතැන් සිට බොහෝ සංගීත වීඩියෝ සහ වෙබ් වෙළඳ දැන්වීම් නිර්මාණය කර ඇත. “සැමවිටම” දර්ශන පිරිමි ළමයෙකුගේ මානසික භූ දර්ශනය සහ සෙවනැලි ආභාසය ලත් චරිතයක් වන “මොරමෝරා” හරහා අනාගතය දෙසට ගමන් කිරීමේ පණිවිඩයක් යවයි.

Yuzu මාර්තු 26 සිට නගර 10 කින්, ප්‍රසංග 24 කින් යුත් දේශීය සංචාරයක් ආරම්භ කිරීමට නියමිත ය. YUZU ARENA සංචාරය 2022 මිනිසුන් – සැම විටම ඔබ සමඟ-.

Next Post

Teena Shanell Fernando Hot Photoshoots

Thu Mar 17 , 2022
The post Teena Shanell Fernando Hot Photoshoots appeared first on Sri Lanka Latest Breaking News and Headlines : Lanka24News.com.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.