ඩුරන් ඩුරන් ටෝක් රොක් හෝල් නම් කිරීම, ‘කෝඩන්’ හි ‘අද රාත්‍රිය යුනයිටඩ්’ සිදු කරන්න: නරඹන්න

ඩුරන් ඩුරන් වසර 40 කට වඩා වැඩි කාලයක් පටිගත කිරීමේ වෘත්තියක ගැඹුරට ගොස් ඇත වල් කොල්ලෝ ප්‍රමාණවත් කීර්තියක්, වාසනාවක් සහ, සමහර විට, රොක් ඇන්ඩ් රෝල් හෝල් ඔෆ් ෆේම් වෙත ඇතුළත් වීම.

බ්‍රිතාන්‍ය 80 ගණන්වල තරු යනු පලාගිය නායකයින් ය ගල් ශාලාව රසිකයින්ගේ ඡන්දය, සහ උතුරු ඇමරිකාවේ දිගුකාලීන සංචාරයක් පිළිබඳ මෙම සතිය මුලදී නිවේදනය කිරීමත් සමඟ, DD ඉදිරි මාසවලදී තවත් කතා බහක් ඇති කිරීමට සහතික වේ.

බදාදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 16) ආරම්භක සාමාජිකයින් වන සයිමන් ලී බොන්, නික් රෝඩ්ස්, ජෝන් ටේලර් සහ රොජර් ටේලර් නතර විය. ප්‍රමාද වූ ප්‍රමාද දර්ශනය එහි සත්කාරක ජේම්ස් කෝර්ඩන් සමඟ කතාබස් කිරීමට සහ ඔවුන්ගේ 15 වැනි සහ නවතම චිත්‍රාගාර ඇල්බමයේ ප්‍රසංගයක් සඳහා, අනාගත අතීතය.

Duran Duran ඔවුන්ගේ පළමු නාමයෝජනා මත රොක් හෝල් කීර්තිය උපයා ගනීවිද? සංවර්ධනයක් වුවද කාලය කියනු ඇත පහුගිය දවස්වල ඔවුන්ගේ හේතුවට උපකාර කරයි.

ජෝන් ටේලර් උපහාසාත්මක ලෙස පැවසුවේ “ඩොලීට (පාර්ටන්) සේවයෙන් ඉවත් වීම ගැන අපි ස්තූතිවන්ත වෙනවා. “ඒ වගේම ඩේව් ස්ටුවර්ට් සහ ඇනී ලෙනොක්ස් (එනම් යුරිත්මික්ස්) ට එයම කළ හැකි නම්, එයද හොඳ වනු ඇත.”

DD ඔවුන්ගේ ඉදිරි සංචාරය සඳහා උණුසුම් වූයේ 2021 වසරේ සිට එසවූ “Tonight United” හි රාත්‍රී කාර්ය සාධනයක් සමඟිනි. අනාගත අතීතයඅංක 3 හි එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාරය බිඳ වැටුණු, ඔවුන්ගේ ඉහළම ප්‍රස්ථාර ස්ථානය සම්භාව්‍ය පෙළගැස්ම (ගිටාරය මත ඇන්ඩි ටේලර් සමඟ) 2004 දී නැවත එක් වූ දා සිට ගගනගාමීඑය ද අංක 3 හි උපරිමයට පැමිණියේය.

නයිල් රොජර්ස් සහ චික් නිව් යෝර්ක්හි මැඩිසන් චතුරශ්‍ර උද්‍යානයේ සහ චිකාගෝ එක්සත් මධ්‍යස්ථානයේ නැවතුමක් ඇතුළුව අගෝස්තු සහ සැප්තැම්බර් දක්වා දින 14 ක ගමනක් ආරම්භ කරන විට පිරිමි ළමයින් සඳහා විවෘත වනු ඇත.

ඔවුන් බටහිරට යාමට පෙර, ඩීඩී ලන්ඩනයේ හයිඩ් පාර්ක් හි ජූලි 10 දිනයක් ඇතුළුව එක්සත් රාජධානියේ සහ යුරෝපයේ සංදර්ශනවල වටයක් සම්පූර්ණ කරනු ඇත.

ලියන අවස්ථාව වන විට, Duran Duran රොක් හෝල් රසික ප්‍රමුඛ පුවරුවේ ඡන්ද 638,500 කට වඩා වැඩි ප්‍රමාණයක් ලබා ගනිමින් Eminem (559,000) සහ Pat Benatar (396,000) ඉදිරියෙන් සිටී.

Next Post

කෝටි 1000 ක ගෙවීම් ප්‍රමාදයෙන් රසායනාගාර පරීක්ෂණ සීමාවෙයි

Thu Mar 17 , 2022
රසායනාගාර ප්‍රතික්‍රීයක ඇතුළු අත්‍යවශ්‍ය වෛද්‍ය සැපයුම් සදහා රුපියල් බිලියන 10 ක (කෝටි 1000) පමණ ගෙවීම් ප්‍රමාදවීම නිසා රසායනාගාර පරීක්ෂණ සහ අත්‍යාවශ්‍ය සෞඛ්‍ය සේවාවන් රැසක් ක්‍රමාණුකූලව නතරවන තත්වයකට පත්ව ඇතැයි සෞඛ්‍ය වෘත්තීයවේදීන්ගේ සම්මේලනයේ සභාපති රවී කුමුදේශ් මහතා පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.