දුම්රිය ධාවනය පුළුල් කරන්නැයි ස්ථානාපධිපතිවරු ඉල්ලති

ඉන්ධන මිල ඉහළ යෑම හේතුවෙන් ජනතාව පුද්ගලික ප්‍රවාහන ක්‍රම භාවිතයෙන් ඉවත් වී දුම්රිය භාවිතා කිරීමට පෙළඹීම පිළිබඳව අවධානය යොමු කර දුම්රිය ධාවන පුළුල් කරන ලෙස දුම්රිය ස්ථානාධිපති සංගමය ප්‍රවාහන අමාත්‍යවරයාගෙන් ඉල්ලීමක් කළ බව ශ්‍රී ලංකා දුම්රිය ස්ථානාධිපති සංගමයේ ප්‍රධාන ලේකම් කසුන් චාමර මහතා පැවසීය.

Next Post

රාම් 'The Masked Singer' හි බූට් වේ

Thu Mar 17 , 2022
RAM බදාදා රාත්‍රියේ සංස්කරණයේ බිත්තියට පහර දුන්නා වෙස්මුහුණු ගායකයාඅං ඇති මෘගයා ඇසිරීම යවන වාරයේ දෙවන තරඟකරුවා බවට පත් වූ බැවිනි. Ariana Grande ගේ “God Is a Woman” හි ප්‍රකාශනයකින් විශ්මයට පත් වූ ෆයර්ෆ්ලයිට එරෙහිව මුහුණ දෙන ජෝන් ඩෙන්වර්ගේ “ටේක් මී හෝම්, කන්ට්‍රි රෝඩ්ස්” හි කවරයක් සමඟින් රාම්ට කථාංගය 2 ලැබුණි. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.