නිදහස් කරගත් ගෑස් ටොන් 3500 දින දෙකකට ඇති

ලිට්‍රෝ සමාගම අද (17) නිදහස් කරගත් ගෑස් මෙටි්‍රක්ටොන් 3500 ක ප්‍රමාණය දින දෙකහමාරක සැපයුමට පමණක් ප්‍රමාණවත් බව එම සමාගමේ උසස් නිලධධාරියෙක් ‘ලංකාදීප’යට පැවසීය.

Next Post

ජපානයේ Yuzu 'Always' සඳහා Pixel Art Animation වීඩියෝව බෙදා ගනී

Thu Mar 17 , 2022
යූසු ඩිජිටල් ලෙස එහි නව ගීතය “සැමවිටම” එහි ඉදිරි නව ඇල්බමයෙන් නිකුත් කරන ලදී සෙනඟමාර්තු 23 ට නියමිත අතර, ඒ සමඟ ඇති නව සංගීත වීඩියෝව බෙදා ගන්නා ලදී. මෙම ගීතය පසුගිය වසන්තයේ සිට J-pop super-duo හි අථත්‍ය ප්‍රසංගයේ අවසාන අංකය ලෙස ප්‍රථම වරට ප්‍රදර්ශනය කරන ලදී. Yuzu Online Live 2021 […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.