නිදහස් කරගත් ගෑස් ටොන් 3500 දින දෙකකට ඇති

ලිට්‍රෝ සමාගම අද (17) නිදහස් කරගත් ගෑස් මෙටි්‍රක්ටොන් 3500 ක ප්‍රමාණය දින දෙකහමාරක සැපයුමට පමණක් ප්‍රමාණවත් බව එම සමාගමේ උසස් නිලධධාරියෙක් ‘ලංකාදීප’යට පැවසීය.

Next Post

SXSW 2022: Pete Buttigieg ඔහුගේ ධාවන ලැයිස්තු බෙදා ගනී, පැරිස් ජැක්සන් නව සංගීතය සහ තවත් දේ කතා කරයි | Billboard News

Thu Mar 17 , 2022
Billboard News ටෙක්සාස් හි ඔස්ටින් හි SXSW 2022 සිට සජීවී වේ! ප්‍රවාහන ලේකම් Pete Buttigieg Billboard Hot 100 සහ ඔහුගේ ප්‍රියතම ධාවන ලැයිස්තු ගැන කතා කරයි, Paris Jackson ඇයගේ “ඝෝෂාකාරී” නව සංගීතය ගැන විවෘත කරන අතර අපි ඔබව Ashanti ගේ SXSW මංගල ප්‍රසංගය තුළට ගෙන යන්නෙමු.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.