පමා නොවී අයි.එම්.එෆ් ගියා නම් රට මේ තරමට කඩා වැටෙන්නේ නෑ

ශ්‍රී ලංකාවට මෙතරම් දරුණු ආර්ථික අර්බුදයකට මුහුණ දෙන්නට සිදුවූයේ ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලට යෑම ප්‍රමාද වූ නිසා බව එක්සත් ජාතික පක්ෂ නායක සහ හිටපු අග්‍රාමාත්‍ය රනිල් වික්‍රමසිංහ මහතා පැවසීය.

Next Post

Pete Buttigieg යටිතල පහසුකම් පනත ගැන කතා කරයි, ඔහුගේ ධාවන ලැයිස්තුවේ ඇති දේ සහ Lil Nas X | Billboard News

Thu Mar 17 , 2022
ප්‍රවාහන ලේකම් Pete Buttigieg SXSW 2022 හි Billboard’s Tetris Kelly සමඟ අසුන් ගත්තේ ඔස්ටින් වෙත ඔහුගේ සංචාරය සහ ඩොලර් බිලියන 360ක යටිතල පහසුකම් බිල්පත, ඉහළ යන ගෑස් මිල සහ ඔහුගේ මාර්ග චාරිකාවේ ඇති දේ සහ රාත්‍රී ධාවන ලැයිස්තු ගැන කතා කිරීමටයි. ඊට අමතරව, ඔහු දන්නා Billboard Hot 100 හි ගීත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.