බිල්පත් නොගෙවූ සැමට වතුර නෑ

ජල සම්පාදනය දැඩි තීරණයක් ගනී

ජල බිල්පත් පහත සියලුම පාරිභෝගිකයින්ගේ සැපයුම් විසන්ධි කිරීම සඳහා ජාතික ජල සම්පාදනය සහ ජලපවහන මණ්ඩලය තීරණය කර ඇත.

දිවයිනම ආවරණය වන පරිදි වන විට ජල සැපයුම් විසන්ධි කිරීම සඳහා පියවර ගෙන ඇති බව එම මණ්ඩලයේ සහකාර අධ්‍යක්ෂ නායක වීරසිංහ විසින් සිදු කරන ලදී.

The post බිල්පත් නොගෙවූ සැමට වතුර දිස්වේ appeared first on Aruna.

Next Post

ඩෝව් කැමරන්ගේ 'පෙම්වතා' ගීතයේ පද රචනය මෙන්න

Thu Mar 17 , 2022
පරෙවි කැමරන්ගේ flirty “Boyfriend” එය නිකුත් වීමට පෙර සිටම TikTok කුණාටුවක් බවට පත් කර ඇති අතර, දඟකාර, අශෝභන ගී පද වලින් රසිකයන් ආකර්ෂණය කර ඇත. ඇය “පෙම්වතා” මුදා හැරීමට පෙර – පසුගිය වසරේ ඇගේ ද්විලිංගිකත්වය ගැන විවෘත කළ කැමරන් – ඇය විහිළුවට ලක් කළ දේ විස්තර කර ඇත ඇයගේ TikTok […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.