මංගල දා රෑ මනාලයාගේ බෙල්ල කපා මරාදමලා

කොම්පඤ්ඤවීදිය ඩෝසන් පාරේ පැවැති විවාහ මංගල උත්සවයත් අතරතුර ඇති වු ආරවුලකින් මනාලයාගේ ගෙල කපා ඝාතනය කර ඇති බව පොලිසිය කියයි.

Next Post

ගීත 4 විකිණීම: බිල්පත් ගෙවීම සඳහා, සමහර කලාකරුවන් රසිකයන් සඳහා කෙලින්ම සංගීතය ලියයි

Thu Mar 17 , 2022
දෙසැම්බර් 30 වෙනිදා, Torquil Campbellමොන්ට්‍රියල් හි පිහිටි ඉන්ඩි සංගීත කණ්ඩායමේ සම-ප්‍රධාන ගායකයා/ගීත රචකයා තරු, නව වසර ආරම්භයේදී ඔහු රසිකයන්ගෙන් ඩොලර් 1,000 බැගින් ගීත කොමිස් පිළිගන්නා බව ට්වීට් කළේය. වහාම පාහේ, කලාකරුවාට සෘජු පණිවිඩ ගලා ගියේය. “පිස්සු වෙලා. වසර ගණනාවක් තිස්සේ මට මේ වගේ කිසිම දෙයකට ප්‍රතිචාරයක් තිබුණේ නැහැ,” මේ දක්වා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.