මත්ද්‍රව්‍ය චෝදනා මත හිටපු ජනාධිපතිවරයා එක්සත් ජනපදයට පිටුවහල් කළ හැකි බව හොන්ඩුරාස් විනිසුරුවරයා නියෝග කරයි

මත්ද්‍රව්‍ය ජාවාරම් සහ ආයුධ චෝදනාවලට මුහුණ දීම සඳහා හිටපු ජනාධිපති ජුවාන් ඔර්ලන්ඩෝ හර්නාන්ඩස් එක්සත් ජනපදයට පිටුවහල් කළ යුතු බව හොන්ඩුරාස් විනිසුරුවරයා බදාදා තීන්දු කළේය. තව..

Next Post

දිමුත්ගෙන් සැර ප්‍රකාශයක්

Thu Mar 17 , 2022
කිසි ප්‍රශ්නයක් අවශ්‍ය කෙනෙකුට දෙන්න ඉන්දියානු සංචාරය නිමකළ ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායම අද (17) අළුයම දිවයිනට පැමිණ ඇත. ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් කණ්ඩායමේ නායක දිමුත් කරුණාරත්න, “අපි තරගයක් හෝ ජය ගැනීමට බලාපොරොත්තුවෙන් සිටියේ නමුත් අපි ඒ දේ කරගන්න බැරි වුණා. බැටින් පෙනුම බැලුවත්, බෝලින් බැලුවත් දුර්වලතා තිබුණා. ඉන්දියාව කියන්නේ ප්‍රබල කණ්ඩායමක්. පසුගිය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.