රාම් ‘The Masked Singer’ හි බූට් වේ

RAM බදාදා රාත්‍රියේ සංස්කරණයේ බිත්තියට පහර දුන්නා වෙස්මුහුණු ගායකයාඅං ඇති මෘගයා ඇසිරීම යවන වාරයේ දෙවන තරඟකරුවා බවට පත් වූ බැවිනි.

Ariana Grande ගේ “God Is a Woman” හි ප්‍රකාශනයකින් විශ්මයට පත් වූ ෆයර්ෆ්ලයිට එරෙහිව මුහුණ දෙන ජෝන් ඩෙන්වර්ගේ “ටේක් මී හෝම්, කන්ට්‍රි රෝඩ්ස්” හි කවරයක් සමඟින් රාම්ට කථාංගය 2 ලැබුණි.

අවසානයේ රැම්ට චිත්‍රපටිය ලැබුණා. වෙස්මුහුණ පිටුපස සිටියේ ජෝ බක්, එමී ජයග්‍රාහී ක්‍රීඩා විකාශකයා වන අතර, ඔහු කාරණා වඩාත් සිත්ගන්නාසුළු කිරීමට, ඔහු ඉවත්ව යන බව නිවේදනය කළේය. නරියා ESPN වෙත ක්රීඩා. දඩයම් කරන අයට පාස්කු බිත්තරය වූයේ 2022 සුපර් බෝල් ජයග්‍රාහකයන් වන ලොස් ඇන්ජලීස් රැම්ස් ය.

බක්ට රිදී රේඛාවක් තිබේ නම්, ඔහුට එම නව ප්‍රසංගය සඳහා සූදානම් වීමට දැන් වැඩි කාලයක් තිබේ.

ඔහු ඩෆ් ගෝල්ඩ්මන් හා එක්වෙයි. ආහාර ජාලය පසුගිය සතියේ වාරයේ ආරම්භක තරඟයෙන් පසු නිවසට යවන ලද තරුව, වැරදි හේතු නිසා මතක තබා ගත හැකි කථාංගයක්, ඔහුගේ මැක්ටෙරියර් ප්‍රධානියා වේදිකාවෙන් බැස ගිය අතර තවත් බලාපොරොත්තු කරුවෙකුට වෛද්‍ය හදිසි අවස්ථා මැද කාර්ය සාධනයකට ගොදුරු විය.

ගෝල්ඩ්මන් සහ දැන් බක් නැතිවීමත් සමඟ, අපකීර්තියට පත් හිටපු ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප්ගේ පුද්ගලික නීතිඥ Rudy Giuliani වෙත දැන් අවධානය යොමු වේ.

වඩාත්ම අනියම් පවා වෙස්මුහුණු ගායකයා හිටපු නිව් යෝර්ක් මේජර් එම වර්ණවත් ඇඳුම් වලින් එකක් යට සැඟවී සිටින බව රසිකයන් දනිති.

මාලාවේ පටිගත කිරීමේදී, දෙකක් වෙස්මුහුණු ගායකයා ගුලියානි වෙස්මුහුණු කළ විට විනිසුරුවන් වේදිකාවෙන් ඉවත් වූ බව වාර්තා වේ. ඩෙඩ්ලයින් ට අනුව, කෙන් ජියොන්ග් සහ රොබින් තික්ගේ කෙන් ජියොන්ග් සහ රොබින් තිකේ “විරෝධතා දැක්වීමට ඉක්මනින් වේදිකාවෙන් පිටව ගියේය”, නමුත් ඔහු ඇඳ සිටියේ කුමන ඇඳුමද යන්න පැහැදිලි නැත.

රාම්ගේ වෙස්මුහුණු ගලවන ආකාරය පහතින් නරඹන්න.

 

Next Post

බැසිල් සහ ජයශංකර් ආර්ථික හවුල්කාරිත්වය පිළිබඳ සාකච්ඡා පවත්වයි

Thu Mar 17 , 2022
ඉන්දියාවේ විදේශ කටයුතු අමාත්‍ය එස් ජයශංකර් බදාදා නවදිල්ලියේ දී ශ්‍රී ලංකාවේ මුදල් අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ පිළිගෙන ඉන්දියාව සහ ශ්‍රී ලංකාව අතර ආර්ථික හවුල්කාරිත්වය පිළිබඳ ඵලදායී සාකච්ඡා පැවැත්වීය. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.