ලින්-මැනුවෙල් මිරැන්ඩා, රෙජිනා කිං, රයන් රෙනෝල්ඩ්ස් සහ බ්ලේක් ලයිව්ලි 2022 මෙට් ගාලා හි සම-පුටුවට

ලින්-මැනුවල් මිරැන්ඩා, රෙජිනා කිං, බ්ලේක් ලයිව්ලි හා රයන් රෙනෝල්ඩ්ස් හි සම සභාපතිවරුන් ලෙස කටයුතු කරනු ඇත ගාලා හමුවුණාමැයි මාසයේ පළමු සඳුදා එහි සම්ප්‍රදායික නැංගුරම් පොළට ආපසු පැමිණීම.

වසංගතය අතරතුර මෙට්‍රොපොලිටන් කලා කෞතුකාගාරයේ ඇඳුම් ආයිත්තම් ආයතනය සඳහා වාර්ෂික අරමුදල් රැස්කිරීමෙන් පසු මැයි 2 සන්ධ්‍යාව ඇත්ත වශයෙන්ම තරු පිරුණු දෙවන උත්සවයයි. එය සමරනු ලබන්නේ “ඇමරිකාවේ: Annology of විලාසිතා,” ඇමරිකානු විලාසිතාවේ මූලයන් ගවේෂණය කරන කෞතුකාගාරයේ ප්‍රධාන කොටස් දෙකකින් යුත් ප්‍රදර්ශනයක දෙවන කොටස.

පළමු කොටස සැප්තැම්බර් මාසයේදී විවෘත කරන ලද්දේ පළමු පෙළගැස්වූ “මිනි-ගාලා” සමඟින් වේ. Tom Ford, Adam Mosseri සහ Anna Wintour දෙවන ඉසව්ව සඳහා ගෞරවනීය සම සභාපතිවරුන් ලෙස ඔවුන්ගේ භූමිකාවන් දිගටම කරගෙන යනු ඇත.

රතු පලස මත පමණක් නොව – හොලිවුඩයට මැයි උළෙලේ ප්‍රබල පැවැත්මක් ලැබෙනු ඇත. King, Sofia Coppola, Martin Scorsese සහ පසුගිය වසරේ ඔස්කාර් සම්මානලාභී Chloé Zhao ඇතුළු ප්‍රමුඛ පෙළේ චිත්‍රපට අධ්‍යක්ෂවරුන් පිරිසක් මෙම උත්සවය එළිදැක්වීමේ ප්‍රදර්ශනයේ ප්‍රධාන අංගයක් වනු ඇත.

තරු භාරකරු ඇන්ඩෲ බෝල්ටන් පැවසුවේ අධ්‍යක්ෂවරුන් අට දෙනෙකු විසින් කෞතුකාගාරයේ ඇමරිකානු වින්ග්හි කාල පරිච්ඡේද කාමරවල ඔහු “සිනමා විග්නෙට්” ලෙස හැඳින්වූ දේ නිර්මාණය කරන බවයි. අනෙක් සිව්දෙනා වන්නේ අධ්‍යක්ෂකවරයෙකු වන කීර්තිමත් විලාසිතා නිර්මාණකරුවෙකු වන ෆෝඩ්, ජැනික්සා බ්‍රාවෝ, ජුලී ඩෑෂ් සහ ඔටම් ඩි වයිල්ඩ් ය.

ප්‍රදර්ශනයේ පළමු කොටස ඇනා වින්ටූර් ඇඳුම් මධ්‍යස්ථානයේ කාමරවල ප්‍රදර්ශනය කෙරෙන අතර දෙවැනි කොටස සැප්තැම්බර් 5 වැනිදා දක්වා පවතී. සමාරම්භක ප්‍රදර්ශනයේ ඇති කොටස්වලින් අඩකට වඩා කරකවනු ලබන අතර නිර්මාණකරුවන්ගේ ඇඟලුම් තවමත් සිදු කර නොමැත. විශේෂාංගගත ප්රදර්ශනය වනු ඇත.

එම ගාලා හමුවුණා කෞතුකාගාරය සඳහා විශාල මුදල් උපයන්නෙකු වන අතර එහි ප්‍රධාන අරමුදල් මූලාශ්‍රය සමඟ Costume Institute වෙත සපයයි. සෑම වසරකම ප්‍රසිද්ධ අමුත්තන් බොහෝ විට ප්‍රදර්ශනයේ තේමාවට අඳින බැවින් එය විලාසිතාවේ විශාලතම රාත්‍රියකි.

Next Post

සතිය 6: සතියේ පිරිමි ගොල්ෆ් ක්‍රීඩකයින්

Thu Mar 17 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 පිරිමි ගොල්ෆ් වාරයේ 6 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.