වරාය නගර ව්‍යාපෘතියේ විශාලතම ඉලක්ක වෙළඳපොල ඉන්දියාවයි – සාලිය වික්‍රමසූරිය

ඉන්දියානු ව්‍යාපාර සඳහා ප්‍රධාන අවස්ථා ලබා දීම සඳහා ශ්‍රී ලංකාව සහ රට අතර පවතින දේශපාලන පෙළගැස්ම මත ගොඩනැගෙන ඩොලර් බිලියන 1.12 ක වරාය නගරය කොළඹ සඳහා විශාලතම ඉලක්ක වෙළඳපොළ ඉන්දීය උපමහාද්වීපය බව ව්‍යාපෘතිය අධීක්‍ෂණ කරන කොමිෂන් සභාවේ ප්‍රධානියා පවසයි. තව..

Next Post

වාහන මිල දැවැන්ත ලෙස ඉහළ යයි

Thu Mar 17 , 2022
නිශාන් ලීෆ් රථවල මිල ලක්ෂ 50 ඉක්මවයි රට තුළ මේ වන විට පවතින විට දැඩි ඉන්ධන අර්බුදයත් සමඟ වාහනයක් මිලදී ගැනීමට සිහින දකින්නේ ද, වාහන මිලදී නොගැනීමේ තීරණ වලට මේ වන විට පවතින විට ඇති බව නොඅනුමානයි. ඉන්ධන මිලදී ගැනීම සඳහා දැඩි පොලිස් ස්ථාන වල සිටින අයුරු දැනට සති ගණනාවක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.