වැලි ජාවාරම්මු අම්බලන්තොට ගමක් වනසති

වැලි ජාවාරම්කරුවන් විසින් කාලයක් තිස්සේ සිදු කරන ලද ගොඩ වැලි ජාවාරම හේතුවෙන් අම්බලන්තොට වලේවත්ත ගම්මානය ජනතාවට පදිංචිව සිටීමට නොහැකි තරමට විනාශ වී ගොස් ඇතැයි පරිසර අමාත්‍යාංශය පවසයි.

Next Post

නැට් කිං කෝල් පටිගත කිරීම් යුනිවර්සල් සංගීත කණ්ඩායමට විකුණන ලදී

Thu Mar 17 , 2022
යුනිවර්සල් මියුසික් ගෲප් විසින් පටිගත කිරීම් 200ක් පමණ නිහඬව අත්පත් කරගෙන ඇත නැට් කිං කෝල් 2021 ජනවාරි මාසයේදී ජනප්‍රිය ගායකයාගේ වත්තෙන්, සමාගම බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 17) හෙළිදරව් කරන ලදී, ඔහුගේ සියලුම පටිගත කිරීම් UMG හිමිකාරිත්වය යටතට ගෙන එයි. 1961 සහ 1964 අතර පටිගත කරන ලද මෙම ගීත, කලින් Capitol Records වෙත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.