ශ්‍රී ලංකාව ගැන එංගලන්තයෙ සංචාරක උපදේශන වැරදි

එක්සත් රාජධානිය ශ්‍රී ලංකාව පිළිබඳ සංචාරක උපදේශනයේ නවතම සංශෝධනවලදී නිවැරදි නොවන තැන් කිහිපයක් තිබෙන බව විදේශ කටයුතු අමාත්‍ය මහාචාර්ය ජී.එල් පීරිස් මහතා පෙන්වා දෙයි.

Next Post

අභියාචනය අතරතුර Jussie Smollett බන්ධනාගාරයෙන් නිදහස් විය

Thu Mar 17 , 2022
ජූසී ස්මොලට් ජාතිවාදී සහ සමලිංගික ප්‍රහාරයක් සම්බන්ධයෙන් පොලිසියට බොරු කීම සම්බන්ධයෙන් වරදකරු වූ අභියාචනය තෙක් ඔහු නිදහස් විය යුතු බවට අභියාචනාධිකරණයක් ඔහුගේ නීතීඥයින් සමඟ එකඟ වීමෙන් පසු බදාදා රාත්‍රී හයකට පසු සිරගෙයින් නිදහස් විය. හිටපු අධිරාජ්යය නළුවා එළියට ගියා කුක් ප්රාන්තය හිරගෙදර ආරක්ෂාවෙන් වටකරලා. ඔහු බලා සිටින SUV රථයකට ගොඩ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.