හෙට පැය 5 ක් ලයිට් නෑ

විදුලි ජනනය සඳහා ප්‍රමාණවත් ඉන්ධන නොමැති වීම නිසා හෙට (18) ‘ඒ’ සිට ‘එල්’ දක්වා කලාප 12 ට පැය 5 ක් විදුලිය කප්පාදු කරන බව ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය ඊයේ (17) පස්වරු පැවසීය.

Next Post

Def Leppard Motley Crue සමඟ සංචාරයට පෙර 'ඩයමන්ඩ් ස්ටාර් හැලෝස්' ඇල්බමය එළිදක්වනු ඇත

Thu Mar 17 , 2022
වසරකට පමණ පෙර, ආසන්න කාලය තුළ ඩෙෆ් ලෙපර්ඩ් නිදහස් කරමින් සිටියේය එකතුව: III වෙළුම පෙට්ටි කට්ටලය, ප්‍රමුඛ ජෝ එලියට් සංගීත කණ්ඩායම නව ඇල්බමයක් සෑදීමේදී, දුරස්ථව වැඩ කිරීමේදී සහ ලිපිගොනු වෙළඳාම් කිරීමේදී “ක්‍රීඩාවට වඩා ඉදිරියෙන්” සිටීම ගැන කතා කළේය, “එක දවසක මල්ඵල ගැන්වීමට නියමිත ගීත ගොන්නක්, මට විශ්වාසයි.” ඔහු ඉඩ දුන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.