BTS’ V පවසන්නේ ඔහුගේ ඒකල මිශ්‍රණය ‘වසර ඇතුළත’ නිකුත් කරන බවයි

හි සාමාජිකයෙකි BTS ඔහුගේ ඒක පුද්ගල මංගල්‍යය කිරීමට සූදානම් වේ, නමුත් කරදර නොවන්න හමුදාව – ඔහු කොහේවත් යන්නේ නැත. බදාදා (මාර්තු 16), V හෙළි කළේ ඔහුගේ අතිශයින් අපේක්ෂිත මංගල ඒකල මිශ්‍රණය 2022 දී යම් අවස්ථාවක පැමිණෙන බවයි.

එම කේ-පොප් ගායකයා කොරියානු මාධ්‍ය වේදිකාවක් වන වෙවර්ස් වෙත ගොස් ඔහුගේ ඒකල සංගීතය නිකුත් කිරීමට අපේක්ෂා කරන ප්‍රශ්න කිහිපයකට පිළිතුරු දුන්නේය. විසින් කරන ලද පරිවර්තනයකට අනුව ඔහු “වසර තුළ එය නිකුත් කරන” බව විමසා සිටි රසිකයෙකුට පැවසීය Koreaboo. දැන්වීම් පුවරුව අදහස් දැක්වීම සඳහා ළඟා වී ඇත.

මෑත මාසවලදී, ගායකයා සරදම් සහ ඒකල සංගීතය නිකුත් කරයි – නිවාඩුව සැමරීම සඳහා, පිරිමි කණ්ඩායමේ ගායකයා ඔහුට උදව් කළ “නත්තල් ගස” අතහැර දැමීය. නැගී එන කලාකරුවන්ගේ ප්‍රස්ථාරයේ ඉහළින්ම සහ මත ස්ථානගත කිරීම් උපයන්න බිල්බෝඩ් හොට් 100 හා නිවාඩු 100 ජනවාරි මාසයේදී පිළිවෙලින් අංක 79 සහ අංක 55 හි ප්‍රස්ථාර.

ARMY සාමාජිකයින් ද V ගෙන් ඉක්මනින්ම ඔහුගේ ඉදිරි නිකුතුවේදී කලින් නිකුත් කරන ලද ගීත ඇතුළත් කිරීමට අදහස් කරන්නේ දැයි විමසීමට ඉක්මන් වූ අතර, අවාසනාවකට මෙන්, ඔහු එය මකා දැමූ බව ඔහු පැවසීය. “මම උඩුගත කළ සියලුම ගීත මිශ්‍ර ටේප් එකේ යන්නේ නැත, එය උඩුගත කිරීමෙන් පසුව මම ඒවා මකා දැමුවෙමි,” ඔහු පසු විපරම් සටහනක පැහැදිලි කළේ රසිකයින්ගේ බලාපොරොත්තු සුන් කරමිනි. “මම කලින් සමාව ඉල්ලනවා, මට මතකත් නැහැ.”

V සමග 2021 මැයි සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ඒකල සංගීතය නිකුත් කිරීමට ඔහුගේ සැලසුම් විස්තර කළේය රෝලිං ස්ටෝන්ඔහුට මුලින් 2021 අවසානය වන විට ව්‍යාපෘතිය බෙදා ගැනීමට අවශ්‍ය වූ බව පවසමින්, නමුත් BTS සඳහා ඔහුගේ ගීත රචනා සහ නිෂ්පාදන කැපවීම් නිසා ඔහුට අවශ්‍ය තරම් එය මත වැඩ කිරීමට අවස්ථාවක් නොලැබුණි.

“මම මුලින් හිතුවේ ගිය අවුරුද්දේ නිකුත් කරන්න. නමුත් එය මා සිතුවාට වඩා දුෂ්කර හා සංකීර්ණ විය. ඉතින් මම හිතුවා මේ අවුරුද්දේ මුලදී මේක නිකුත් කරන්න. නමුත් නැවතත්, එය මා සිතුවාට වඩා ටිකක් දැඩි විය! ඉතින් දැන් මම මේ අවුරුද්දේ අවසානය දිහා බලාගෙන ඉන්නවා,” ඔහු සඟරාවට පැවසීය.

මේ අතර, V දැනට ලාස් වේගාස් හි BTS හි ප්‍රසංග පැවැත්වීම සඳහා සූදානම් වෙමින් සිටී. වේදිකාවේ නැටීමට අවසර සැරිය. සංදර්ශන අප්‍රේල් 8, 9, 15 සහ 16 යන දිනවල Allegiant ක්‍රීඩාංගණයේදී පැවැත්වේ.

Next Post

අලුත් ආසාදිතයෝ 301 ක්

Thu Mar 17 , 2022
කොවිඩ් ආසාදිතයින් තව 301 ක් අද (17) හඳුනාගත් බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.